Προς το περιεχόμενο

Νεο υπερ-tremolo απο την ΕΗ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η EHX συνεχίζει να με εντυπωσίαζει. Έχω το απλό stereo pulsar και ειναι πού όμορφο και χρηστικό.

 

Επίσης η EHX μεταξύ άλλων επανακυκλοφορεί το Deluxe Electric Mistress σε compact μορφή (yes!!!) και βγάζει το Good Vibes, ενα πεταλι τύπου univibe απ οτι κατάλαβα, εξαιρετική κίνηση κατα τη γνώμη μου :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηγε αλλου το παιχνιδι!

 

το θεμα ειναι να μπορεις να το χειριστεις τοσο ευκολα οσο φαινεται στο βιδεο γιατι με την EHX ειχα παντα ενα θεμα με την λειτουργικοτητα.....

A musician who is travelling with the old blues while searching the psychedelic groovie sounds of the 60's with his guitar.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την EHX ειχα παντα ενα θεμα με την λειτουργικοτητα.....

 

εγω παλι ειχα παντα ενα θεμα με το να...λειτουργει το πεταλι.... ;D....(ολα τα εφτυναν απο καποια στιγμη και μετα)...

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

τουλαχιστον η EH εχει πιασει καπως το νοημα και οι τιμες της ειναι πολυ καλυτερες απο αλλους κατασκευαστες.. απλα ξερω τοσο κοσμο με πολυπλοκα πεταλια (τυπου strymon ας πουμε), που καποια στιγμη τα παιζουν με τοσα ρυθμιστικα και γυριζουν σε απλα πεταλακια - απο αυτα με τα τρια-τεσσερα κουμπια, ξερεις .. ;D Αλλιως, πας και σε πολυεφφε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου