Προς το περιεχόμενο

Band in a box - Ελληνικοί ρυθμοί


GregSia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα!

 

Έχω στην κατοχή μου το συγκεκριμένο πρόγραμμα και θα ήθελα τη βοήθειά σας όσων αφορά τους ελληνικούς ρυθμούς.Γενικά απ' όσο έψαξα δε βρήκα κάτι.Έχει προσπαθήσει κανείς σας να φτιάξει ελληνικούς ρυθμούς στο συγκεκριμένο πρόγραμμα?Αναμένω τη βοήθειά σας guys! ;)

Γρηγόρης Σιατερλής

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα φιλε!

εχω και εγω παρομιο "προβλημα"!! που σοες φορες και αν ρωτισα, δεν πηρα απαντηση! ας ξαναπω τον πονο μου μιας και εσυ εχεις παρεμφερες!!!

Κανενας ηχος Ελληνικος για pc?

που να μπορει να παιχτει στα περισσοτερα προγραμματα! μεχρι και να πληρωσω ειχα γραψει , να δωσω κατι σε οποιον ηθελε να ψαξει-φτιαξει καποιον, τιποτα!!!!!

ακομα ψαχνω! καμια ιδεα;!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτοιμες λούπες σε mp3 έχω κάποιους ρυθμούς.Απλά το θέμα είναι εαν θα μπορούσα μέσω του band box να τροποποιήσω κάποια πράγματα πάνω σε αυτούς και να προσθέσω όργανα...Αυτό αναρωτιέμαι πως γίνεται...

Γρηγόρης Σιατερλής

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρυθμους εχω και εγω και μπορω να φτιαξω!

ηχους ψαχνω, μπουζουκια μπαγλαμαδες λαικοσυνθς τετοια!!!

ωραιο προγραμμα παντως το μπαντ! ειχα διαβασει review του παλιοτερα σε ενα περιοδικο!

ισως αν το mannual γραφει κατι;, δυστυχως δεν τοε χω οπότε δεν μπορω και να σε βοηθησω! απλα το θεμα μου θυμισε τον δικο μου "πονο" και ειπα να το πω!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου