Προς το περιεχόμενο

Smiths :baby its you !!1969 live in tv


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σμιθ, Σμιθς και κολοκύθια τούμπανα.

Άλλος έχει το όνομα και άλλος έχει το όνομα και τη χάρη.

 

 

Δε το πιστευω .ακομα υπάρχουν ανθρωποι που ακουνε The Fall.

Kαι στην Αθηνα που ηρθαν πέρυσι ηταν αίσχος .ασε που ο κοντος βγηκε για κανα 20λεπτο κατι τετοιο μου πανε .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δε το πιστευω .ακομα υπάρχουν ανθρωποι που ακουνε The Fall.

Kαι στην Αθηνα που ηρθαν πέρυσι ηταν αίσχος .ασε που ο κοντος βγηκε για κανα 20λεπτο κατι τετοιο μου πανε .

 

Ο ''κοντός'' και για 5 λεπτά να βγει στη σκηνή φτάνει.............απλά ΔΕΝ κάνει για όλα τα γούστα.

  Υποθέτω πως στην Ελλάδα πρέπει να είμαστε 3  ;D ;D ;D

Ο Δασκαλόπουλος, ο Τρόλεις κι εγώ

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν χαιρομαι η αν λυπαμαι που καμια φορα ανεβαζω ενα τραγουδι (απο καποιο συγκροτημα η τραγουδιστη που εχει αφησει εποχη) και καποια ''μαναρια ''εδω μεσα φροντιζουν να το κανουν μ@$/%%λο!! 8) 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ''κοντός'' και για 5 λεπτά να βγει στη σκηνή φτάνει.............απλά ΔΕΝ κάνει για όλα τα γούστα.

 

 

Τι  να σου πω , εγω ξερω οτι γνωστοι μου που ακουνε to fall πανω  απο 20 χρονια πηγαν και μου παν οτι ηταν χαλια .

Προσωπικα ποτε δε καθησα  να τους ακουσω δεν ειχαν τιποτα να μου προσφερουν  ;D ;D ;D και μονο  βλεπω  τον κοντο να βαζει χερι στα moog με πιανουν τα νευρα μου. 8)

 

sorry Περι αλλα .............  ::) ::) ::) ::) ::) ::) ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και μονο (που) βλεπω τον κοντο να βαζει χερι στα moog με πιανουν τα νευρα μου. 8)

Και γω το ιδιο. Και μονο που βλεπω τα Moog με πιανουν τα νευρα μου. ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αν χαιρομαι η αν λυπαμαι που καμια φορα ανεβαζω ενα τραγουδι (απο καποιο συγκροτημα η τραγουδιστη που εχει αφησει εποχη)

 

Ποιοί βρε έχουν αφήσει εποχή; Οι Σμιθ; Ειλικρινά, δεν τους έχω ξαναδει στη ζωή μου, ακόμη και οι Λα Μπιόντα πρέπει να είναι περισσότερο γνωστοί. Εγώ έλεγα να σου κάνω πλάκα ότι τους έβαλες γιατί γουστάρεις την ξανθιά (με το δίκηο σου).

 

Όσο για τους The Fall φίλε THEOD, θα σου πω το εξής : μόνο οι μουσικοί νομίζουν ότι το ροκ 'εν ρολλ είναι μουσική. Οι υπόλοιποι ξέρουν. Εγώ (ευτυχώς) όταν τους πρωτοείδα δεν ήμουν μουσικός και (ευτυχώς) ακόμη δεν είμαι.

 

:)

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενημερώθηκα και επανέρχομαι για τους Σμιθ... δύο δίσκοι έβγαλαν οι σύντεκνοι, ο πρώτος πήγε πολύ καλά, αλλά ο δεύτερος διανέμεται δωρεάν με αλεύρι που φουσκώνει μόνο του. Το ξανθό ον, ταλαντούχο αλλά άτυχο (δεν με γνώρισε).

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου