Προς το περιεχόμενο

Smiths :baby its you !!1969 live in tv


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραια διασκευη κανουν στο "you don't love me",ωραια φωνη η κοπελα(οταν ηταν ;D) και δεν ξερω τι λετε καλοι φιλοι αλλα εμενα μου κανει η ξανθια,του γουστου μου.

 

ξέρεις και που μένει.....  ::)  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 67
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Α ειναι να πιανεσαι απο τους τιτλους που μου ξεφυγε το ''ς '' Οκ.Αλλα το μπερδεμα δεν εγκειται στον τιτλο εγκειται σε σενα που δεν εχεις αλλη δουλεια να κανεις φαινεται και ασχολεισαι με τα s & r !!To βιντεο πανεξυπνε superfunk γραφει καθαρα ποιο ειναι το group!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ειναι να πιανεσαι απο τους τιτλους που μου ξεφυγε το ''ς '' Οκ.Αλλα το μπερδεμα δεν εγκειται στον τιτλο εγκειται σε σενα που δεν εχεις αλλη δουλεια να κανεις φαινεται και ασχολεισαι με τα s & r !!To βιντεο πανεξυπνε superfunk γραφει καθαρα ποιο ειναι το group!!

Coolαρε Πέρυ, αυτό το s είναι ειδοποιός διαφορά.

Εγώ έχω και το άλλο LP (το είχα πάρει δώρο με το αλεύρι των μύλων καβουρδιστήρη) και είναι μέτριο για να μην πω ΓΤΠ. Ήταν ένα γκρουπ από τα 100άδες της χρυσής ομολογουμένως για το ροκ εποχής που έκαναν μια μικρή επιτυχία, αλλά πως να το κάνουμε εμπρός στα αριστουργήματα που τότε έβγαιναν κατά συρροή, φαντάζει λίγο.

 

 

 

Υ.Γ. Μ' αρέσουν και οι Fall.

SMITH.jpg.2b1d0eeff5f74dd56294aeb629a90424.jpg

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπα ρε συ οτι ηταν γρουπαρα 2 κομματια ολα κι ολα αλλα το baby its you Μαμαει!πως να το κανουμε ;) Τους αλλους smiths ουτε που τους ξερω τι βαρανε αυτοι; ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους αλλους smiths ουτε που τους ξερω τι βαρανε αυτοι; ???

Ελα βρε Περικλη που δεν τους ξερεις. Το Matrix δεν το εχεις δει? glasses9.gif

 

matrix_zoom.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα βρε Περικλη που δεν τους ξερεις. Το Matrix δεν το εχεις δει?

Τι να έχει δει!!! Εάν κρίνεις από τη μουσική που μας ανεβάζει...το τελευταίο που είδε ήταν το Ζabriskie point!!!! ;D ;D

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα βλεπω και Χοντρο -Λιγνο ,Βεγγο,Σβαντσενεγκερ,πολεμο των αστρων,κλπ βιντατζ φιλμς.Και μαλιστα σε δικη μου κινηματογραφικη μηχανη (οχι βιντεο και ντιβιντι ) .Οποιος εχει το ιδιο ψωνιο με μενα ξερει  ;)

Αλλα ρε συ Ανεστη δεν πιστευω να σου αρεσουν αυτοι οι SMITHS ?Τους ακουσα για λιγο και τοκλεισα !!μπρρρρρ!!Οχι το καλοριφερ το tube  ???Το zabriski point το θυμασαι γεροχουφταλο βλεπω!!Ηταν η εποχη που σπερναμε δεξια και αριστερα !!! ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υ.Γ. Μ' αρέσουν και οι Fall.

 

Αυτό καταγράφηκε, δίνοντάς σου αναστολή στις προσεχείς εκκαθαρίσεις δια της οκταώρου ακρόασης Smith. Οι Fall, έχουν μείνει στην ιστορία ως το μόνο γκρουπ που είχε δύο ντράμερ, αλλά κανένας από τους δύο δεν ήξερε να παίζει ντραμς.

 

;D ;D ;D

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου