Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Samy, ήγγικεν η ωρα λεμε για μερικα ποτα. Παω να ετοιμαστω για κατω. Η παραλια περιμενει. Αλλαγη στη μουσικη λοιπον, αφηνουμε τους Caravan και βαζουμε το αλμπουμ Ennea (1972) των Chase. Αλλα κολπα.

Ενα δωρεαν δειγμα. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Άστα φίλοους τα ΣΗΜΕΡΑ έφαγες κόλλημα.

Έχεις χτυπήσει κυλινδροκεφαλή χρόνια τώρα λαίμαι  ;D ;D ;D

Mακραν η καλυτερη εκτελεση και πιο αστεια .Δες τον τυπο στυλακι .Ακομα και ο τρπος που μιλαει ειναι αστειος

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα μια και το φερε η κουβεντα παιζουμε ακουστικα απο βδομαδα σε ενα μπαρ σαν τα παραπανω.Μπλιαξξξξξξξξξξξξξ.χεχεχεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλο, μου θύμνησε την Ερεσσο,  στο ομορφότερο νησί του κόσμου, τη Μυτιλινη, στο κάμπινγκ με τις λεσβίες, που χόρευαμε με 50 untouchable πουσις, μικροί... Εχω φωτό..

 

Λέω να σουρθω το πασχα, να σε πάρω για καμία Salonica... Ξέρεις, hotel Macedonia and your chicks for free...

 

Θα σαι πανω? είσαι μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα πλακα μια και το φερε η κουβεντα παιζουμε ακουστικα απο βδομαδα σε ενα μπαρ σαν τα παραπανω.Μπλιαξξξξξξξξξξξξξ.χεχεχεχεχε

 

Άσε έχω φάει μεγάλη ήττα σε λέσβιαν μβαρ, καμιά δεν μου έδινε σημασία και να πεις πως δεν είμαι λεσβία? Είμαι καραλεσβία ο φούστης  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο, μου θύμνησε την Ερεσσο,  στο ομορφότερο νησί του κόσμου, τη Μυτιλινη, στο κάμπινγκ με τις λεσβίες, που χόρευαμε με 50 untouchable πουσις, μικροί... Εχω φωτό..

 

Λέω να σουρθω το πασχα, να σε πάρω για καμία Salonica... Ξέρεις, hotel Macedonia and your chicks for free..

 

Θα σαι πανω?

 

Μπρε πασχαλιάτικα θα αφήσω το πουτάμ για τη Σαλόνικα? Έλα εσύ κι θάχει και πούσι- ομίχλη ;D λαίμαι

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε έχω φάει μεγάλη ήττα σε λέσβιαν μβαρ, καμιά δεν μου έδινε σημασία και να πεις πως δεν είμαι λεσβία? Είμαι καραλεσβία ο φούστης  ;D ;D ;D

Αχχχχχχ τι μου θυμίζεις. Στην Λέσβον έκαμα φαντάρος. ;D ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω φάει σκάλωμα με αυτούνο το λίβε κάτι μέρες τώρα.

   Με θυμίζει Robert plant & the strange sensations

 

Εν τω μεταξύ στις 3/4 παίζει η Τσαλιγκοπούλεν στη Δράμα με το εν λόγω γρουπ και σκεύομαι σοβαρά να πάω σε λίβε χρόνια μετά

 

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου