Προς το περιεχόμενο

Τι μουσικη ακουτε τωρα? III


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μητσο παλι για σενα και την παραγκα σου δουλευει νυχθημερον συσωμο το Νοιζ απο ακρη σε ακρη.Αντε να δουμε τι θα μας κερασεις τωρα που κοψαμε τα ξυδια.χααχαχχααχαχααχαα

 

Ασχετο εντωμεταξυ αλλα πολυ λεσβιολουκ το Μελινακι και εχω ακουσει οτι δεν εχει αφησει κλαρι για κλαρι που να παιζει μαζι της.Τεσπα ειναι η μοδα τωρα φαινεται στο εντεχνο.Αρε rolling stones που σας χρειαζονται.

 

Κατά σύμπτωση, πριν λίγο με ειδοποίησαν τα παιδιά του γρουπ πως έχουν νεώτερη βερσιόνε λαίμαι και η τραγουδιάρα-ντίβα χτες με είπε πως γουστέρν.

  Μάλλον θα σε φέρω στα North Paragas studio λαίμαι μαζί της ίνα κάμνωμε το τέλειο  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2,8k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μη δεις φρικιά εσύ, αμέσως να συμπαρασταθείς λαίμαι

;D ;D ;D

Samy, μολις αλλαξα τα νερα και πανε βορεια προς τα μερη σου. Ριχνε κανα ματι παρακατω μην αλλαξει κατι, παω να φαω και επανερχομαι. rrr.gif

 

http://olne.gr/el/evripos-bridge/evripos-bridge-live-stream

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι μου θύμησες βραδιάτικα βρε Waterfall-K. 1986, Φλεβάρης με Μάιο, φαντάρος στον Αυλώνα και από Αγιο Θωμά σε Χαλκίδα στις εξόδους με τον στενό....Πόσες φορές να πέρασα αυτήν την γέφυρα...και πόσες να περίμενα... Έδιτ...αυτά τα περιστρεφόμενα μπλέ φώτα, τι είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά σύμπτωση, πριν λίγο με ειδοποίησαν τα παιδιά του γρουπ πως έχουν νεώτερη βερσιόνε λαίμαι και η τραγουδιάρα-ντίβα χτες με είπε πως γουστέρν.

   Μάλλον θα σε φέρω στα North Paragas studio λαίμαι μαζί της ίνα κάμνωμε το τέλειο  ;D ;D ;D

Χαχαχαχααχαχα και δω παντως να ξες εχω μια τραγουδιαρα ετοιμη μονο για το τελειο.αχαχαχαχααχαχαχα .Μιλουσα με τον Στρατο πριν .Ολα κομπλε .Θα το παμε ντουετο με το κοριτσι  και μετα θα μπεις και συ και θα πεσουν τα ακαταλληλα δια ενηλικους.χεχεχεχεχεχε

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχαχαχααχαχα και δω παντως να ξες εχω μια τραγουδιαρα ετοιμη μονο για το τελειο.αχαχαχαχααχαχαχα .Μιλουσα με τον Στρατο πριν .Ολα κομπλε .Θα το παμε ντουετο με το κοριτσι  και μετα θα μπεις και συ και θα πεσουν τα ακαταλληλα δια ενηλικους.χεχεχεχεχεχε

 

Μιλάμε για ταλέντο φίλοους, αν η δκιας, είναι καλύτερη , να το συζητήσουμε

https://soundcloud.com/litosotiriou/desperado

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσες φορές να πέρασα αυτήν την γέφυρα...και πόσες να περίμενα... Έδιτ...αυτά τα περιστρεφόμενα μπλέ φώτα, τι είναι;

Τι να πω κι εγω που την περναω καθε μερα, εδω και 43 χρονια, αφου μενω λιγο πιο πανω απο το λιμεναρχειο. Τα μπλε φωτα που βλεπεις ειναι απο το καφε/μπαρ Mostar. Τα φωτα φαινονται πανω στον θολο της οροφης.

 

mostar.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω κι εγω που την περναω καθε μερα, εδω και 43 χρονια, αφου μενω λιγο πιο πανω απο το λιμεναρχειο. Τα μπλε φωτα που βλεπεις ειναι απο το καφε/μπαρ Mostar. Τα φωτα φαινονται πανω στον θολο της οροφης.

 

 

Ίσα μαρή ντακότα, μόνο μπλε χάπια βιάγκρα λαίμαι γλιεπς  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω Πω και γω εκανα κατι εξοδους στη γεφυρα οταν ημουν Αυλωνα.Τπτ παντως να θυμαμαι απο Χαλκιδα .Κατι μπυρες και κανα δυο σαντουιτς με κατι κωλοφανταρα και συζητηση για την δισκογραφια του Βασιλη καρρα.Ωραια πραγματα συμβαινουν παντα στο στρατο.Χαχαχαχαχα

If I don't doit somebody else will

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου