Προς το περιεχόμενο

Δοκιμη σε deep house κομματι


paokz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα! Τελευταια εκανα ενα κομματι deep house με τον Χρηστο Φουρκη και ηθελα να μου πέιτε την γνωμη σας αν τεριαζει κατι τετοιο στην φωνη μου και γενικοτερα αν θα σας αρεζε κατι τετοιο γιατι ειναι κατι πρωτογνωρο για μενα. Ειναι λιγακι προχειρο λογω βιασύνης. Μεσα σε 2 ωρες εγινε η ηχογραφιση και καποια σημεια της χωρις ειπωμενα λογια γραμμενα σε χαρτι. Οποτε δειξτε καποια κατανοηση. Ελπιζω να σας αρεσει!

 

Στο καινουριο καναλι επισης ετοιμαζουμε καινουργια ξενα covers.

Οτιδηποτε καινουριο στο παρακατω καναλι

https://www.youtube.com/user/dcoverzsessions

 

https://www.youtube.com/watch?v=qLGu4Iw1HSg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εφοσων η παραγωγη ειναι προχειρη δεν θα κανω.... αυστηρό σχολιασμο :-)

Βεβαια ακομα και ετσι, not bad.......... not bad at all θα έλεγα!!!

 

Εμενα μου αρεσε η φωνη σου στο στυλ και η ερμηνεία σου. Αφου ολα ειναι προχειρα καταλαβαινω οτι εχεις πολυ περισσότερα να δώσεις και σε αυτο το είδος. έτσι μου φαίνεται και μου ακούγεται.

 

Καλή συνεχεια στο ειδος!!! Μπράβο φιλε paokz!!

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ..Αλλα σε γενικες γραμμες..Πιστευεις η μιξη ειναι καλή?..Γιατι λογω βιασύνης εγω μιξαρα τη  φωνη μου με compressor eq και την εστειλα στον παραγωγο και αφησα και το delay γιατι του αρεσε ετσι οπως ακουγονταν ..Πιστευεις ειναι λαθος αυτο?..Γιατι εγω νομιζω τη φωνη την ειχα στειλει πολυ ποιο γεματη..Νομιζω ακουγεται με μεγαλο βαθος..Και το se 2200a ii c προσωπικα μου βγαζει γεματη φωνη..Δεν ξερω αν βεβαια ειναι ετσι το στυλ αυτων των κομματιων..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου