Προς το περιεχόμενο

studio monitors σε προσιτές τιμές


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ?ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΩΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 1000ΡΙΚΟ ΚΟΙΤΑ ΚΑΙ ΤΑ ADAM A7.ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΑΚΡΙΒΑ ΑΠΟ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΠΡΟΑΝΑΦΕΡΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...
Πραγματικά και μένα μου κάνει εντύπωση αυτο το "για dance δεν κάνουνε". Πως εξηγήτε αυτό; Ειναι ενα σετ μόνιτορ με απίστευτα flat και όπως πρέπει ήχο. Κανει για ροκ αλλά δεν κάνει για dance? Δηλαδή για dance τι κάνει? Αυτό με τον όχι flat ήχο; Μην ακούσω για τα μπάσα τους γιατί ειναι τα καλύτερα στην κατηγορία ' date=' google λίγο τα συγκριτικά και πείτε γνώμες. Απλά μου κάνει εντύπωση πως γίνεται να λέμε για κάποια μόνιτορ που ειναι τα λιγότερο χρωματιζώμενα και τα καλύτερα τεχνικά και σταθερά σε όλα τα φάσματα hz , ότι δεν κάνουν για κάποιο είδος. Πάντως τα behringer μακριά. Κι εγώ κάτι από τα άλλα σου προτείνω. Behringer ειναι φοβερή εταιρεία αλλά ειναι τα λιγότερο flat από όλα..[/quote']

 

γιατι αν πας στο ..... που τα εχει (και εχει και 3 διαφορετικα διπλα διπλα) και ακουσεις οποιοδηποτε ειδος απο dance θα καταλαβεις !!!!! εκτος αν δεν ακους το ειδος οποτε ειναι λιγο διαφορετικα τα πραγματα.

το λεω εντελος φιλικα χωρις να το παιζω εξυπνος και χωρις να θελω να μιωσω την γνωμη και καλα !! :)

 

τωρα για το τι λενε στα συγκριτικά κai γενικα στο internet αν και τα αγγλικα μου δεν με βοηθανε και ισως να λεει κατι που δεν καταλαβαινω για δες αυτο :

http://www.sonicstate.com/synth/alesis_andromeda.cfm

εγω ξερω τι λενε τα αυτια μου !!! και οι παραγωγες που ακουσα ηταν infected mushroom,sonic cube κ.α

παντα φιλικα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξερει κανεις studio/καταστημα στην Αθηνα που να μπορω να βρω τα vl-x5 γιατι ενδιαφερομαι να τ αγορασω?

 

Οποιος ξερει..PM me ή εδω.

 

thx!

 

____________________________

 

EDIT

 

Problem solved. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου