Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Το δωμάτιο το έχω Wf.Θα πάρω και το τόξο μαζί κι έτσι και περνάει άνθρωπος κοντά απ'το φράχτη θα τρώει σαιτιά.

Μάιστα...image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάιστα...image.gif

 

Ωραίο βιντεάκι.Πάω να την πέσω οριζοντίως.Καλά να περνάτε!Μπαίνω και ρίχνω καμιά ματιά αλλά δεν αντέχω να κάθομαι μπροστά στο pc.Καλό υπόλοιπο καλοκαίρι παίδες! ;D

 

https://www.youtube.com/watch?v=-9SCaqZHynM

Ποιός σκότωσε τον Tesla?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Το δωμάτιο το έχω Wf.Θα πάρω και το τόξο μαζί κι έτσι και περνάει άνθρωπος κοντά απ'το φράχτη θα τρώει σαιτιά.Oύτε που θα καταλαβαίνει από πού του ήρθε... ;D

 

πριν εξαφανιστείς πάλι, στείλε μας συντεταγμένες μην κάνουμε κάνα λάθος και περάσουμε από εκεί χωρίς τουλάχιστον ένα μήλο στο κεφάλι... :P ;D ;D ;D

 

καλό καλοκαίρι συνφρικιό... 8)

 

ένα για σένα

 

 

και το ανάλογο στην μνήμη των μπανκιώνε με μοικανα... ;D ;D ;D

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

κι ένα τελευταίο ευαίσθητο ασπρουλιάρικο μήπως συγκινηθώ και δεν πάρω με τις πέτρες τα χιλιάδες κωλοτζίτζικα έξω από το παράθυρό μου που δεν μ' αφήνουν να δουλέψω... ::)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι πως πριν 30 χρόνια οι περισσότεροι εξ υμών ακούγατε  George Benson, το πρόβλημα είναι πως 30 χρόνια μετά, ακόμα  George Benson ακούτε.

Αλεξάκη, Γαβ ρε και μη πίνεις πουλί, θα χαλάσεις το κλίμα εστιατορίου που επικρατεί λαίμαι.

Αφεντικούλη, τις μπύρες καράτατες να τις πιείς σε φχαριστώ, υπόχρεος.

 

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου