Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξομολόγηση, για τους φίλους αποκλειστικά...

 

Μετά τις καλοκαιρινές διακοπές με πιάνει μια ενδοσκόπηση, λαίμαι...

 

Θέλω να διορθώσω όλα τα κουσούρια μου - Πως να το περιγράψω? Να, σα να θέλεις να πεθάνεις υγιής, ένα πράγμα...

 

Όπότε, λέω να αφιερώσω περισσότερο ελεύθερο χρόνο στην οικογένεια... στους φίλους... στην προσωπική επαφή...

 

Για να δούμε

 

 

Σας φιλώ όλους στη μούρη - ιδιαίτερα τον Σάμυ και τον Πέτρο, τον υπεροχο Ατρεου, τους νότιους άνθρωπΕς Τζιμπούρ και ΦΑζιο, τον ογκόλιθο Τέρρυ, τον ψυχραιμο Καταρράκτη, τον μπαναρισμένο ΤζονιGeorge, τον Αλεξανδρινό cigaretto, τον ξενιτεμένο kwstas79, την πρόσφατη magna...  

 

Τα λαίμαι, λαίμαι

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Όλα καλά Ντίνο, take your time pal, εδώ θα είμαστε να τα λέμε. :)

 

 

Αυτό το αφιερώνω στον Λάκη που τον φαντάζομαι σε κάποια πισίνα, να περιτριγυρίζεται από αιθέριες υπάρξεις που φοράνε μόνο τα άκρως απαραίτητα, πίνοντας πολύχρωμα κοκταίηλ.

 

Είναι από τα αγαπημένα μου σόλο του Metheny, και η απόδειξη ότι δεν χρειάζεται να παίζεις γρήγορα για να παίζεις υπέροχα.

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι σε C&W / southern mood γιατί μόλις διάβασα το "Tishomingo Blues" του Elmore Leonard. Θα μου περάσει...  :)  

warning-offensive-language-t-shirt.jpg

 

 

 

Και η redneck απάντηση στο Blue Suede Shoes:

 

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου