Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; IV


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 2k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

α ωραία ότι πρέπει για την κρίση... θα πληρώνεις cash ή με κάρτα?..  :P ;D

Ο διαολος κρυβεται στις λεπτομερειες Npap. Διαβαζε προσεχτικα. 8)

Η φραση ηταν

"θα μπορουσα να βοηθησω για ενα συμβολικο ποσο των 1500-2000€ το μηνα",

οχι

"θα μπορουσα να βοηθησω με ενα συμβολικο ποσο των 1500-2000€ το μηνα". ;D

Tεσπα, επαγγελματιες ειμαστε, θα τα βρουμε. 10 πανω / 10 κατω δεν θα τα χαλασουμε εκει...image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

μα ακριβώς στην εκφραστική "δημιουργική σου ασάφεια" πάτησα...

στην ευγενική σου προσφορά δεν αποσαφηνίζεται επαρκώς η φορά της "διαδρομής" που θα ακολουθεί το "ένα συμβολικό ποσό"...

 

η "αυθόρμητη" ευγενική προσφορά σου λοιπόν, συνοδεύεται από "ένα συμβολικό ποσό" ως αμοιβή ή ως χορηγία στον υπέρτατο σκοπό της τέρψης των απανταχού Noizανών όπως "αδόλως" (και κυρίως α-τρολλ-ως) συμπέρανα...

 

δι αυτόν και επειδή όπως ορθώς επισημαίνεις επαγγελματίαι είμεθα, αν σταθούμε και λίγο τυχεροί και ο Λάκης δεν είναι "απασχολημένος" αυτή την στιγμή, διαβάζοντας παραμυθάκια τρυφερά στα αυτάκια των μοντέλων του σε καμιά σκηνή στις Καβουρότρυπες, ώστε να κοιμηθούν γλυκά στρώνοντας το δερματάκι που θα τους αλείψει με σεβασμό το Copperton αύριο πριν την vintage φωτογράφηση με πουά μαγιουδάκια, μπορούμε να επικαλεστούμε την νομική του ιδιότητα. ζητώντας του να μας λύσει αυτή την μικρή την (2 χιλιάρικα πάνω, δύο κάτω... αστείο ποσόν) διαφορά μας...  ;D ;D ;D

 

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα ακριβώς στην εκφραστική "δημιουργική σου ασάφεια" πάτησα...

Δεν υπαρχει καμια "Βαρουφακεια" ασαφεια. Τα πραγματα ειναι απλα. Θα στα πει και ο Λακης οταν συνελθει απο το βερμουτ που ηπιε. ;D Μην μπερδευεσαι Npap.

 

Ειπαμε, "θα μπορουσα να βοηθησω για ενα συμβολικο ποσο", οπως λεμε

"θα μπορουσα να φτιαξω το καζανακι της τουαλετας σου για ενα συμβολικο ποσο"

ή

"θα μπορουσα να βοηθησω να μεταφερεις τα επιπλα για ενα συμβολικο ποσο"

ή

"θα μπορουσα να σουβλισω το αρνι σου το Πασχα για ενα συμβολικο ποσο"

ή

"θα μπορουσα να σου κραταω τα παιδια τα πρωινα για ενα συμβολικο ποσο"

ή

"θα μπορουσα να σου βαψω το σπιτι για ενα συμβολικο ποσο"

ή

"θα μπορουσα να σε απαλλαξω απο την πεθερα σου (θα φανει σαν ατυχημα, μη φοβασαι...) για ενα συμβολικο ποσο".

 

Αν ολα τα παραπανω τα διαβαζεις και καταλαβαινεις οτι ο τυπος που στα λεει εννοει οτι θα σε πληρωσει κι απο πανω για να τα κανει, ε τι να πω? ;D

 

Ελα τωρα, δωσε τα 2 χιλιαρικα και μην εισαι τσιπης, ειναι κακο πραγμα η τσιγκουνια. Και τι ειναι εξαλλου σημερα 2000€? Σιγα το ποσο. Να, ενα Hammond XK1c να παρεις μαζι με ενα Ventilator II, μια softbag και ενα volume pedal, και σε χρονο μηδεν μενεις με 100€ στην τσεπη χωρις να το καταλαβεις. :(

Τεσπα, παμε να ακουσουμε τωρα το καλυτερο κομμματι των LZ. image.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

το θέμα δεν ήταν κάποιο δικό μου μπέρδεμα αλλά το να μπερδευτείς εσύ, να βγει και ο νέος σέρβερ... τι να πεις... αντί να θέσεις την τσέπη σου στο καλό του συνόλου το μόνο που βρήκες είναι να πιάσεις στο λερό σου μωβ φρικόστομα την λατρεμέεενη μου πεθερούλααα την οποία τιμώ και υπολήπτομαι και...

 

τέλος πάντων.. η προσβολή σηκώνει αίμα... στείλε μου άμεσα πμ για να συνεννοηθούμε για τις λεπτομέρειες του ατυχ... ε της μονομαχίας μας...  ::) 8) ;D

 

https://youtu.be/KBBJbb7HNlE

 

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τεσπα, παμε να ακουσουμε τωρα το καλυτερο κομμματι των LZ. image.gif

 

 

Respect 8)

Αυτο το live παντα με εστελνε παντως :o

 

I'm not bored. I've just got an incredibly boring face.

-Charlie Watts

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αντί να θέσεις την τσέπη σου στο καλό του συνόλου...

Την τσεπη μου να τη θεσω για το καλο του συνολου 1000 φορες. Και οχι μονο μια τσεπη, 5-6 τσεπες μπορω να θεσω αμεσα για το γενικο καλο. Ετσι κι αλλιως, αδειες ειναι ολες τους.... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου