Προς το περιεχόμενο

Αγορά budget Midi Keyboard και Active Nearfiled Monitors


Theodore

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα...θα ήθελα τα φώτα σας σχετικά με τον τίτλο...σκέφτομαι να πάω προς M-Audio μεριά...με τα Oxygen 49 (3rd generation blue) και AV-40 αντίστοιχα...εσείς τι μου προτείνετε...δεκτή κάθε πρόταση και σχόλιο...ευχαριστώ όσους απαντήσουν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα AV40 τα έχω ακούσει και θα τα έλεγα τίμια για τα λεφτά τους. Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο.

Πάντως αν έχεις φυσιολογικό προς μεγάλο χώρο και ασχολείσαι με ψιλο ντάμπα-ντούμπα μουσικές  ;D, δε νομίζω να σε καλύψουν από συχνοτική απόκριση.

 

Στη θέση σου θα έπαιρνα ότι πιο φθηνό από 49άρι midi keyboard (θα βρεις και με 50-60 ευρώ) και θα κοίταζα για 5ιντσα μόνιτορς. (μη σου πω και μεταχειρισμένα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

infectme ευχαριστώ για την απάντηση...έχω μεγάλο χώρο και ασχολούμαι με pop-rock, classic-rock και heavy metal...και κιθαριστική μουσική γενικότερα...ένας συμφορουμίτης μου δίνει τα δικά του ESI near05 classic ...http://www.esi-audio.com/products/near05classic/ ...δεν έχουμε μιλήσει ακόμα για τιμή κλπ....αξίζουν?...να τα τσεκάρω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τα έχω ακούσει αυτά δυστυχώς, αλλά έχουν ψιλοκαλή φήμη απ'ότι ξέρω.

Ψάξε reviews στο ιντερνετ, και -αν μπορείς- κανόνισε με αυτό το άτομο που τα πουλάει και πήγαινε με μερικά από τα αγαπημένα σου cd, να τα ακούσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου