Προς το περιεχόμενο

Capital controls και αγορες απο ιντερνετ (κυριως thomman.de)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 497
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Μην μου το κλειδώσετε τωρα που ετοιμάζω σκληρή απάντηση για τον kwstas79

 

Έγινε φίλοσ, περιμένω.

(Μην αργήσεις πολύ, θέλω τσίσα μου)

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με κατάλαβες, εννοώ να μου έρχεται στο email μου ένα μύνημα του στυλ "ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΝΟΙΖ ΓΡΑΦΕΙ ΜΠΟΥΡΔΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΣΑΣ".

 

ΔΥκΗο εχεις φιλε - δικο μου το λαθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να προλαβω ενα τελευταιο

οι δημοσιοι φωναζουν θανατος σε οσους χρωστανε στο δημοσιο, οι ανεργοι  απολυστε τους δημοσιους…  οσοι δεν πηραν στεγαστικο τοτε που εδιναν και ειναι ακομα στο νοικι: πεταχτε στο δρομο οσους  χρεωστανε στις τραπεζες… το θεμα ειναι του καθενος το συμφερον και προπαντων να ψοφησει η κατσικα του αλλουνου…., και ειναι ολα αυτα κατανοητα και αναμενομενα απο οσα εχω δει εδω χαμω, και πολυ χειροτερα περιμενω,  απλα μην μιλαμε για το τι ειναι δικαιο και καλο  για την χωρα, το κοινο καλο και τετοιες α$%^…… γιατι ξερναω…. λιγη ειλικρινεια παιδια

 

ενταξει ληχτο απο εμενα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει ληχτο απο εμενα

Όχι ρε παιδιά, μην το κλειδώσετε κρίμα είναι.

 

Να 'χω κάτι κι εγώ να διαβάζω μεσ' τη ζέστη.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε καμμενοι με τις πολιτικες αναλύσεις σας..... μπορει να απαντηθηκε αλλα δεν μπορω να ψαξω 35 σελιδες ποστς... ;D ;D

 

Λοιπον..μπορω να αγορασω απο Θωμα με πιστωτικη/χρεωστικη Mastercard της Εθνικης?? Εστω και μεχρι 300 ευρω?? Αγορασε κανεις???

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Ρε καμμενοι με τις πολιτικες αναλύσεις σας..... μπορει να απαντηθηκε αλλα δεν μπορω να ψαξω 35 σελιδες ποστς... ;D ;D

 

Λοιπον..μπορω να αγορασω απο Θωμα με πιστωτικη/χρεωστικη Mastercard της Εθνικης?? Εστω και μεχρι 300 ευρω?? Αγορασε κανεις???

 

 

 

Όχι φίλε δεν μπορείς. Όπως εξηγήθηκε νωρίτερα υπάρχει ένα όριο ημερήσιων συναλλαγών για την κάθε τράπεζα που είναι πολύ χαμηλό και εξαντλείται άμεσα (λίγο μετά τα μεσάνυχτα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να είχα συνδρομή στην εσπρέσο. Μάλλον η μνήμη μου με απατά.

 

Πολύ δυνατό σχόλιο.  :)

Μπορείτε να το βάζετε στα κόμεντς στις παραγγελίες στον Τόμαν.

"Δεν θυμάμαι να ζήτησα να μου μπλοκαριστεί η κάρτα. Μάλλον η μνήμη μου με απατά. Παρακαλώ προχωρήστε με την παραγγελία μου"

 

Μη βρίζετε. (Τα έσβησα)

 

Νο κόμεντ

 

Ysterografo: προτείνω το θέμα να μετονομαστεί σε Συζήτηση περί Επικαιρότητας 5 και να γίνει sticky.

Eyxaristw

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γύρισα από τριήμερο διακοπών σε κοντινό προορισμό (ή τέλος πάντων όσο μακρινό επιτρέπει ένα νησί) και ξαφνικά το νόιζ είχε πάρει φωτιά - διάβασα 35 σελίδες σερί ;D

 

Καθ'ότι τα έχω πει με τους περισσότερους από εσάς άλλοτε σε υψηλότερους και άλλοτε σε χαμηλότερους τόνους στην εσπρέσσο παλιότερα, ξέρω πως δεν ειναι δυνατό να συμφωνήσουμε όλοι σε όλα και ας μας φαίνονται και αυτονόητα. Διαφορετικές αφετηρίες συζήτησεις, διαφορετικές βάσεις, διαφορετικές υποθέσεις, διαφορετικά κολλήματα, διαφορετικές ζωές κτλ κτλ

 

Και μιας και η ατμόσφαιρα είναι ήδη τσιμπημένη, δεν έχω τίποτα να προσθέσω πέρα από καλό καλοκαίρι και όπως και δήποτε βρείτε λίγο χρόνο (και χρήμα :( ) να ξεφύγετε από την παράνοια :)

 

 

CAPITAL CONTROLS KALO??? GIA METAL????  ;D ;D ;D ;D

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου