Προς το περιεχόμενο

Ενισχυτης για καθαρα (Head)


omnio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε ολους. Θα ηθελα να ακουσω προτασεις για κεφαλι μονο για καθαρα και μεχρι 500-600 ευρω. Για watt θα προτιμουσα από 5 εως 50 μονο και μονο για οικονομια στο retubing. Επισης εχω δυο καμπινες και είναι και οι 2 8ohm....

 

Ουσιαστικα είναι overkill γιατι ηδη εχω έναν custom jcm800 και έναν orange rv50, αλλα θα ηθελα να εχω στην "συλλογη" μου και έναν εντελως καθαρο ενισχυτή (single channel).

 

Ειμαι ανοιχτος σε προτασεις και καινουργιο και μεταχειρω και μαλιστα αν καποιος εχει κατι καλο που δεν τον χρειαζεται και θελει να τον δωσει, ευχαρίστως να μου στειλει πμ.

 

Δεν εχω κανενα κολλημα σε ότι αφορα μαρκα, made in, κτλ (αν και θα προτιμουσα να αποφυγω ανατολικες χωρες αν είναι δυνατον), απλα μονο να είναι ευκολο να βρεθει. Πχ είναι πολύ δυσκολο να βρω cornford

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.

Αν υπαρχει και καμια αλλη ιδεα ετσι για την αντιπολιτευση, ευχαριστως να την ακουσω.

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραια καθαρα εχει και ο Marshall vintage modern,γυρω στο 700αρι τον βρισκεις μεταχειρισμενο...υπαρχουν βεβαια δεκαδες ακομα επιλογες αλλα ΠΟΛΥ πανω απο το budget σου.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομουν, υστερα απο παροτρυνση συμφορουμιτη, μηπως κοιταξω και προς ampeg. Τι λες?

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκεφτομουν, υστερα απο παροτρυνση συμφορουμιτη, μηπως κοιταξω και προς ampeg. Τι λες?

 

Αν βρεις σε αυτα τα λεφτα,καλοι ειναι.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζευοντας σε sites και αγγελιες επεσε το ματι μου στον fender super champ x2. Τι θα ελεγες γι αυτον? Δεδομενο οτι με ενδιαφερει μονο το καθαρο καναλι και οχι σε μεγαλες εντασεις?

Rock'n Roll doesn't create psychos. It helps psychos to be more creative...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου