Προς το περιεχόμενο

School days - cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κάτι ωραίο έχει αυτο - δεν ειμαι ακόμα σίγουρος τι...

Αμάν βρε Dino που δεν κατάλαβες......την προσωπική σφρα-γίδα μου έχει..... :D   

Φώτη, να σου γράψουμε στίχοι, να το πάμε στο τοπ τεν?

Εάν γράψει στίχους και το τραγουδήσει ο Samy, μην σου σου πω και No1 θα πάει.... 8)  Να αρχίσουμε να ψάχνουμε μάνατζερ.....?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

.............

 Τώρα βρε Σπύρο τι να πω για το σχολιό σου......Όπως έχω ξαναγράψει (2-3-........-10-...) φορές σε όλα έχεις δίκιο και οι "συμβουλές"-παρατηρήσεις σου με έχουν κάνει (και εξακολουθούν να με κάνουν) καλύτερο παίκτη-"συνθέτη"-"παραγωγό" μουσικών πονημάτων. Μόνο ένα μεγάλο Ευχαριστώ!  Εννοείτε ότι ακολουθώ όλα όσα λές με ευλάβεια....Ίσως να αρχίσω να σε προσφωνώ δάσκαλο.....?
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να αρχίσω να σε προσφωνώ δάσκαλο.....?

 

Όπως έχω δηλώσει και παλαιότερα, προτιμώ το "κύριε ενωμοτάρχα μου"  ;D

 

Περί των άλλων που λες, ειλικρινά χαίρομαι που οι απόψεις μου πιάνουν τόπο.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φώτη εμένα μου άρεσε πολύ! Ίσως να μπορούσες να αναπτύξεις ορισμένες μελωδικές φράσεις μέσα στον αυτοσχεδιασμό αλλά εντάξει λεπτομέρειες...

 

Πολύ ωραίος ήχος και όπως είπε και ο Σπύρος (JJ) η σύνδεση των διαφόρων μερών του κομματιού έχει γίνει πολύ ομαλή σε σχέση με προηγούμενα.

 

Μπράβο Φώτη! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να μπορούσες να αναπτύξεις ορισμένες μελωδικές φράσεις μέσα στον αυτοσχεδιασμό αλλά εντάξει λεπτομέρειες...

Δημήτρη δεν είναι λεπτομέρειες (ξέρεις τι λένε γι αυτές και τον διάβολο......), σε αυτές βασίζεται η διαφορά ενός άρτιου κομματιού και ενός αδιάφορου. Που θα πάει όμως, ο επιμένων νικά.... :D 8) ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ μου άρεσε.

 

Να τον ακούς τον JJ, ξέρει τι λέει.

 

Προσπάθησε να βρίσκεις φράσεις από τις νότες των συγχορδιών και μην χρησιμοποιείς κλίμακες σαν τυφλοσούρτη.

 

Θα πας αλλού. ;)

 

EDIT: Όντως συνδέεις καταπληκτικά τα διαφορετικά μέρη.

 

ΕΥΓΕ!!!!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τον ακούς τον JJ, ξέρει τι λέει.

Τον ακούω, τον ακούω.....! 
Προσπάθησε να βρίσκεις φράσεις από τις νότες των συγχορδιών και μην χρησιμοποιείς κλίμακες σαν τυφλοσούρτη.

Θα πας αλλού. ;)

Στο επόμενο αυτό ακριβώς θα κάνω Στράτο, για να δούμε ποιό και που θα είναι αυτό το "αλλού"....... ::) :-X ;D     

Χάθηκες......διακοπούλες.....;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου