Προς το περιεχόμενο

Highway 1 telecaster UPGRADE


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε Τάκη όσο διαβάζω τέτοια posts από σένα' date=' όλο και στενοχωριέμαι περισσότερο... :? :( :roll:[/quote']

 

δεν πειραζει ηλια δεν με ενδιαφερουν οι δημοσιες σχεσεις και δεν το λεω για εσενα..οτι γνωμη και να εχεις για εμενα σε καταλαβαινω και οσο ασχημη και να ειναι εγω εχω την καλυτερη για εσενα ειλικρινα...

απλα οταν με προκαλει καποιος με κατι που γραφει αντιδρω πιο ασχημα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν πειραζει ηλια δεν με ενδιαφερουν οι δημοσιες σχεσεις και δεν το λεω για εσενα..οτι γνωμη και να εχεις για εμενα σε καταλαβαινω και οσο ασχημη και να ειναι εγω εχω την καλυτερη για εσενα ειλικρινα...

απλα οταν με προκαλει καποιος με κατι που γραφει αντιδρω πιο ασχημα...

 

Δεν είναι θέμα δημοσίων σχέσεων ρε συ Τάκη και φαντάζομαι ότι το καταλαβαίνεις κι εσύ ο ίδιος

 

Είναι καθαρά θέμα ευπρέπειας.

 

Δεδομένου ότι τα γραπτά μένουν (εκτός αν βάλει βέβαια "χέρι" κάποιος mod), δεν είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνείς με τον τρόπο που απάντησες, διαβάζοντάς τα posts σου μετά από 1 χρόνο (ίσως και λιγότερο, ίσως και περισσότερα ανάλογα με την ευαισθησία σου).

 

Απλά εγώ διαφωνώ με αυτόν τον τρόπο και επειδή σε έχω γνωρίσει από κοντά, παραξενεύομαι ειλικρινά με τον τρόπο που γράφεις τελευταία...

 

Στο κάτω-κάτω, αν σου τη σπάει η φάτσα εεεε το άβαταρ κάποιου για τους δικούς σου λόγους, μπορείς απλά να τον αγνοείς. ;)

 

Αυτά και συγνώμη για την offtopic παρέμβαση

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι τα γραπτά μένουν (εκτός αν βάλει βέβαια "χέρι" κάποιος mod)' date=' δεν είμαι σίγουρος ότι θα συμφωνείς με τον τρόπο που απάντησες, διαβάζοντάς τα posts σου μετά από 1 χρόνο (ίσως και λιγότερο, ίσως και περισσότερα ανάλογα με την ευαισθησία σου).

 

Απλά εγώ διαφωνώ με αυτόν τον τρόπο και επειδή σε έχω γνωρίσει από κοντά, παραξενεύομαι ειλικρινά με τον τρόπο που γράφεις τελευταία...[/quote']

 

επειδη δεν ειμαι τοσο αναισθητος εβαλα ηδη χερι εγω στο γραπτο μου γιατι ηδη αισθανομαι ασχημα...αλλα οταν καποιος ειρωνευεται..τελοσπαντων..

 

ο περιεργος τροπος που γραφω μερικες φορες δεν ειναι μονο τωρα τελευταια αλλα παντα..απλα ετυχε πιο συχνα τωρα και αν προσεξεις γινεται μονο με 2 συγκεκριμενα ατομα ετσι δεν ειναι;

παντως εχεις δικιο σε οσα μου εγραψες ... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Στόλλας στη Θεσσαλονίκη έχει ακόμη τα παλιά μοντέλα highway πάντως και ούτε καν γνώριζαν ότι έχουν βγεί καινούργια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτη η daphne blue ειναι η upgraded??? Νομιζω πως θα χτυπισω 2 τελε... ταυτοχρονα αν οντως ισχυει!!!! Παντως η υpgraded series δεν εχει jumbo ταστα...Στανταρντ ειναι αυτη???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα, μολις τελειωσω την τελε που φτιαχνω, χαλαρα χτυπαω και μια daphne blue και τρεφομαι για το επομενο διμηνο με τσαι και φρυγανιες!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου