Προς το περιεχόμενο

Πόσο σοβαρά να πάρουμε τα συνθ της Casio;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

axtarma

 

πριν πάρεις κάποιο πλήκτρο άκουσε το πολλές φορές σε πολλά βίντεο και δοκίμασε το από κοντά. μην κοιτάς μάρκες. άκου το ήχο αν σε καλύπτει. αν σου αρέσει αυτό που ακούς. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

axtarma

 

πριν πάρεις κάποιο πλήκτρο άκουσε το πολλές φορές σε πολλά βίντεο και δοκίμασε το από κοντά. μην κοιτάς μάρκες. άκου το ήχο αν σε καλύπτει. αν σου αρέσει αυτό που ακούς. :)

 

Δεν κοιτάζω μάρκες και εντυπώσεις άλλων όταν πρόκειται να πάρω κάτι. Το θέμα το άνοιξα από περιέργεια να δώ η Casio στα μυαλά των μουσικών τί εικόνα δίνει πλέον και όχι επειδή ενδιαφέρομαι να πάρω κάτι από Casio.

Το επόμενο μου πλήκτρο θα είναι είτε yamaha είτε korg, 90% θα είναι Yamaha, ούτε Casio ούτε Roland, δεν μου κάνει ηχητικά ούτε η Casio ούτε η Roland, δεν είχα στην κατοχή μου ποτέ ούτε Casio, ούτε Roland ούτε Kurzweil αν και για Kurzweil ψήνομαι, μου αρέσει ηχητικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου