Προς το περιεχόμενο

Πόσο σοβαρά να πάρουμε τα συνθ της Casio;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ΠροτιμΆν τις γυναίκαι  ;D

 

Τωρα αυτο το πραγμα....γυναικα ειναι?Την ειδε ο μικρος στην τι βι απο δικο μου τραγικο λαθος (βλεπαμε  Πεπα Πιγκ και κατα λαθος πατησα το τηλεκοντρολ και βγηκε το τερας  ;D στις ειδησεις) και θα εχει εφιαλτες με την Ματζικα Ντε Σπελ για μια ζωη  ;D

 

sia-thumb-large.jpg

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τωρα αυτο το πραγμα....γυναικα ειναι?

 

Υπαρχει μονο ενας τροπος να μαθουμε.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει μονο ενας τροπος να μαθουμε.

 

εσυ εισαι ΠΟΛΥ γενναιος φιλΩς  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω παιξει με τον χειροτερο ντραμμερ που εχεις ακουσει και δεν χαθηκα, τι περιμενες?  :)

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ένα casio ξεκίνησε, στις φτωχογειτονιές της Νίκαιας...................

Δείτε τον τώρα ................

 

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τρολλευ ειλικρινα εχεις συμβαλλει ποτε ουσιαστικα σε καποιο μουσικοθεμα στο φορουμ,εκτος απο το να ειρωνευεσαι κ να κοροιδευεις το κοσμο???

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε τρολλευ ειλικρινα εχεις συμβαλλει ποτε ουσιαστικα σε καποιο μουσικοθεμα στο φορουμ,εκτος απο το να ειρωνευεσαι κ να κοροιδευεις το κοσμο???

 

ρε noe13, για να είμαι ειλικρινής, όχι δεν έχω...

 

αύριο όμως θα ανοίξω ένα, με το εξής ερώτημα : "Τι πιστεύετε για τις γιαπωνέζες που το όνομά τους αρχίζει από Χι; Έχω βρει μία που έχει πολύ ωραία φωνή, αλλά διστάζω να βγω μαζί της στη σκηνή καθώς της αρέσουν τα πράσινα καλτσόν και φοβάμαι μήπως εμφανιστούν μέλη του ΦΕΥΓΑ και της πετάνε λεμονόκουπες."

 

το πιο αστείο (ρε νώε δεκατρία) είναι ότι πραγματικά νομίζετε ορισμένοι ότι μιλάτε για μουσική ή για μουσική τεχνολογία εδώ μέσα, όταν έχετε κάνει το φόρουμ ένα τεράστιο "περί ανέμων και υδάτων" με γνώμες, γνώμες, γνώμες, αγωνίες για τον τόμαν και την μέρκελ, και λοιπά αστεία πράγματα.

 

άστα αυτά όμως, ας μιλήσουμε για την γιαπωνέζα.

 

 

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε noe13, για να είμαι ειλικρινής, όχι δεν έχω...

 

αύριο όμως θα ανοίξω ένα, με το εξής ερώτημα : "Τι πιστεύετε για τις γιαπωνέζες που το όνομά τους αρχίζει από Χι; Έχω βρει μία που έχει πολύ ωραία φωνή, αλλά διστάζω να βγω μαζί της στη σκηνή καθώς της αρέσουν τα πράσινα καλτσόν και φοβάμαι μήπως εμφανιστούν μέλη του ΦΕΥΓΑ και της πετάνε λεμονόκουπες."

 

το πιο αστείο (ρε νώε δεκατρία) είναι ότι πραγματικά νομίζετε ορισμένοι ότι μιλάτε για μουσική ή για μουσική τεχνολογία εδώ μέσα, όταν έχετε κάνει το φόρουμ ένα τεράστιο "περί ανέμων και υδάτων" με γνώμες, γνώμες, γνώμες, αγωνίες για τον τόμαν και την μέρκελ, και λοιπά αστεία πράγματα.

 

άστα αυτά όμως, ας μιλήσουμε για την γιαπωνέζα.

 

 

εισαι ελευθερος παντως να ανοιξεις το καλυτερο μουσικο θεμα,να το συζητησουμε!

 

(μια χαρα παντως ηταν το θεμα του παιδιου,αν και ασχετος με τα συνθ)

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 @trolley, o @axtarmas δεν έχει βρει κάτι που τον εντυπωσίασε και ντρέπεται να το παρουσιάσει. Το όλο ερώτημα είναι αν αξίζει τα φράγκα το υποδεέστερο για χ,ψ λόγους πλήκτρο απλα τέθηκε με γλαφυρό τρόπο ή καλύτερα με μια δόση υπερβολής (κατα την ταπεινή μου άποψη) . Ε και; Αντε να τον φάμε παρέα τώρα.

 

 Δεν απέχει και πολύ από τα ερωτήματα που τίθενται περί κινέζικων οργάνων κλπ.

 

 Ενοχλήθηκα, αρχικά, κι εγώ απο το ύφος σου παρ'ότι είσαι ευγενικός. Δεν θεωρώ ότι είσαι είρωνας (στο συγκεκριμένο) αλλά δείχνεις πιο πολύ ότι είσαι ''στριμμένος'' χωρίς ή με λόγο -δεν νοιάζει και πολύ τους υπόλοιπους. Μπήκα κι εγώ στον πειρασμό να γράψω χθες αλλά είπα

          'δεν βαριέσαι... έτσι είναι αυτός' .    <---  Αυτό εσένα σε ευχαριστεί;

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου