Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; V


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Που πήγανα άραγε όλα τα νυχτερινά πωπόφρικατα έπιασε η μελαγχολία των Χριστουγέννων άραγε?

 

 

Ωπα, τι διαμάντι ειναι αυτο;

 

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 1,6k
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Αυτο το φόρουμ ειναι απαράδεκτο

 

- οι mods κοιμούνται υπνο βαθύ και δεν διαγράφουν πόστς με βρισιές... Τσάμπα τους πληρώνουμε μου φαίνεται...

- δεν υπάρχει κατηγορία με κλειδωμένα θεμάτα - ψάχνεις να βρεις τα καλύτερα και ζορίζεσαι... Γιατι;

- ο yameth ασχολείται με τη μέση του και δεν έχει ακόμα ανοίξει το τι μουσική ακούτε τωρα VI... Αφεντικό να σου πετύχει!!

- ο Καταρρακτης έχει κάρμα 1!! Αποπουκιωςπου? και γιατι έχει ο Ray μεγαλύτερο?

- είχαμε μια γυναίκα και μας την έδιωξε ο "Βέλγος" χωρίς συνέπειες για αυτον. Δεν θα έπρεπε να υπάρχει μια τιμωρία; Οπως, πχ, το να υποχρεωθεί να ακούει συνεχώς και αδιαλείπτως Παράγκα όλο το επόμενο ΣΚ; Εχω άδικο;

- δεν με έχουν μπαναρει ακόμα - τα  φρικια

 

Ευτυχώς που υπάρχω και γω και σας βάζω καινούργια τραγούδια νακουτε

 

 

Χα - αργία - μήτηρ πάσης κακίας - θάχει χιόνια στο βουνό;

 

image.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα από χιόνια τπτ ασχημονούνι γερόντιο που λέει και ο Ταμ-Ταμ στον Κάταρρακτ, όμως αργία μήτηρ πάσης παθήσεως. Τα παιζά, αφού τους έβαλα το δώρο χριστουγέννων, δουλεύουν ταύτην στιγμίν ίνα βάλουν τούμπανα στη πρώτη διασκευή των Παράγκας, ενώ ηγώ έχω την τιμή μουναδικέ μου ακροατή να σε βάλω σε πρώτη παγκόσμια μετάδοση, μία ολοκληρωμένη-αν και ημιτελή από πλευράς οργάνωνε μορφή-των Ύστερων λαίμαι

https://soundcloud.com/samy-paraga/samy-the-paragas-ystera-25

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενώ ηγώ έχω την τιμή μουναδικέ μου ακροατή να σε βάλω σε πρώτη παγκόσμια μετάδοση, μία ολοκληρωμένη-αν και ημιτελή από πλευράς οργάνωνε μορφή-των Ύστερων λαίμαι

https://soundcloud.com/samy-paraga/samy-the-paragas-ystera-25

Τελικά την σκότωσες την μύγα...;  ;D ;D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά την σκότωσες την μύγα...;  ;D ;D ;D

 

Αναξίμανδρε δεν εκτιμάεις καθόλου το μεροκάματο που σε έδωκα λαίμαι. Απολύεσαι ;D ;D ;D

 

Να δες επαέ τα παιζάκια τι καλά δούλεψαν σήμερις, μόλις είδαν τα δώρα χριστουγέννων στους λογαριασμούς τους.

https://soundcloud.com/samy-paraga/samy-the-paragas-1

 

Άργησε λίγο ο Φούζιος να μάθει κάτι Φιμπονάτσι περάσματα που του έδειξα, αλλά κάλιο αυγά παρά μπουρέ.

  Ο άσθμας δεν έχει τελειώσει, απλά είναι άλλη μια παγκόσμια πρώτη, δια να βοηθήσομεν το αυθεντικό και το πόρδουμε

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτος ο Αναξιμανδρος ειναι εκτός των άλλων και κουφός

Μπερδεύει τη μύγα με το κουνούπι - απορώ πως τον κρατάς και δεν τον έχεις απολύσει ακόμα

 

Τραγούδι δε βάζω γιατι ειμαι έξω με τα ρεμάλια (που γκρινιάζουν γιατι ποστάρω - αδαείς.... Δεν έχουν ιδέα για το τι θα πει εξάρτηση)

 

Το Ύστερα κι Ύστερα ήρθαν τα Ύστερα ειναι γαμω τους στίχους - ο λόγος ούτε βγήκα έξω σημερα το βράδυ

 

Καταρράκτη - εισαι για ενα σύμφωνο συμβίωσης; Εχω να σου προτείνω συμφορουμιτη που σ' αγαπαει - έχει και πετάλια

 

Τα λεμε πάλι Ύστερα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άπαξ και το πίνεις-τον εσπρέσο λαίμαι πορνηρά μαλλιά- το πίνεις, το πως, δεν έχει σημασία.

  Υπάρχει άλλωστε και η Βιλγαρία, η πίτσα στη Βιλγαρία στοιχίζει τσάμπα, το ίδιο και ο Εσπρέσσος.

Σκεύομαι να ανοίξω μια πιτσαρία στη Βιλγαρία,όχι ότι δεν θα γίνουμε και επαέ Βιλγαρία, αλλά ας έχω εγώ τη πιτσαρία στη Βιλγαρία και τα λαίμαι.

Εναλλακτικά, σκεύομαι να ανοίξω ''αγοράζω χρυσό'' στη Δανία, του Βορά, ή να κάνω εταιρία απασχόλησης εθελοντικής εργασίας μεταναστών στη Φινλαδία.

Πάντως επαέ δε μένω ρε μάγκες, είστε απολίτιστοι, βλακάνιοι,βρωμάνε τα πόδια σας και το κυριώτερο, είστε κλεφτοκοτάδες ρε. Ο πατέρας μου που ήταν απ το Λουξεμβόργιο, με έλεγε πάντα να πάω τη No one wants an alien productions  εκεί..........μπαρ, μπαρ, μπαρ, μπαρ  Μπα θα πάω στη Δράμα......να πάω όμως κάπου, γιατί όσο λέω και λέω και λέω και δεν κάνω τπτ, ή είμαι ΔΥ- που λαίμαι ;D- ή έχω ήδη την εταιρία που τρέφει τους ένδεκα ε? Νάσαι καλά ρε πατέλα  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Χρόνια πολλά στην ομήγυρη και σεμνά με τα πουλερικά... :)

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

 

Να δες επαέ τα παιζάκια τι καλά δούλεψαν σήμερις, μόλις είδαν τα δώρα χριστουγέννων στους λογαριασμούς τους.

https://soundcloud.com/samy-paraga/samy-the-paragas-1

 

 

Μην γκρινιάζεις. Πλήρωσες κάτι παραπάνω, αλλά είχαμε πάλι «ειδική αποστολή»- και αυτά τα πράγματα κοστίζουν.  ;)

 

Καλές γιορτές σε όλους.

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου