Προς το περιεχόμενο

Riders On the Storm (The Doors ) - Fingerstyle Cover


panakon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εξαιρετική διασκευή και εκτέλεση.

Δεν με χάλασε η καταιγίδα. Το αντίθετο μου άρεσε σαν πινελιά. Δεν κράτησε και πολύ. Περί ορέξεως ...

 

ΥΓ Αν σε ενδιαφερουν και τα λαιβακια, δεν εχεις παρα να δοκιμασεις και με μια φωνη και να το ανεβασεις  να παρεις και για αυτο γνωμες. :)

Εμενα παντως σαν θαμωνα σε καποιο χωρο για να πιω ησυχα το ποτο μου, δεν θα με χαλαγε καθολου αν ελειπε η φωνη, αφου ειναι πληρες αυτο που κανεις.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Guru

Πάνο, παρακολουθώντας (θαυμάζοντας, ζηλεύοντας και άλλα εις οντας) τα δάκτυλά σου να αναπτύσσουν με αυτόν τον εμπνευσμένο τρόπο, αυτή την μελωδία στην ταστιέρα, αφόπλισες την επαγγελματική μου διαστροφή και δεν θα σου πω τίποτα για την ηχογράφηση... μόνο μπράβο για την εκτέλεση...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H original εκτέλεση δεν με αιχμαλώτισε ποτέ.Δεν είμαι και πολύ του είδους.

Τούτο το πράγμα όμως ήταν...άλλο πράγμα. :)

 

Εξαιρετικό,τα συγχαρίκια μου.

 

 

Υ.Γ.Ίσως,λέω,να του ταίριαζε μία ελαφρώς μικρότερη διάρκεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αναρωτιέμαι? αν υπάρχει μουσικός χώρος που να μπορεί να δεχτεί ένα τέτοιο style(finger...)ακουστικό και να γίνουν τέτοια live-gigs, με το ανάλογο κοινό, έχω την εντύπωση πως δεν υπάρχουν, εμείς μπορεί να τα ακούμε  να μας αρέσει και να το καταλαβαίνουμε αλλά...., αυτά είναι για εκπαιδευμένα ώτα κι άλλες χώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

      Γεια χαρα σε ολους παιδια,

 

    Γυρισα σημερα κατακοπος αργα απ'την δουλεια,  και μπηκα και ειδα ολα αυτα τα πολυ ωραια κ ενθαρρυντικα σχολιά σας ,που ομολογω πως μου δινουν κινητρο κ κουραγιο να ανεβασω σιγα σιγα κ μερικες ακομα διασκευουλες που εχω κανει κ εχουν μεινει για καιρο στο συρταρι...

...αρκει να καταφερω να τις βιντεοσκοπησω σχετικα αξιοπρεπως ,αλλά κ να τις παιξω σχετικα σωστα κ αξιοπρεπως που ειναι οντως το πιο δυσκολο της υποθεσης...

      Λαμβανω τα σχολια σας πολυ σοβαρα υποψη, και σας ευχαριστω πολυ!

 

Φιλε otto το εχω δοκιμασει και με κλασσικη ,τελειως αλλες δυναμικες αλλα βγαινει επισης καλο...

 

Spyrodelta kai audiokostas , το εχω σκεφτει κι εγω πολλες φορες για ντουο με γυναικεια

φωνη ...αλλα με λιγο διαφορετικο ρολο της κιθαρας, καθαρα συνοδευτικο αλλα στο ιδιο υφος ,κρατωντας την μπασσογραμμη και τις αρμονιες, αφηνωντας χωρο για την φωνη..

Θα ηταν σουπερ σαν σχημα ,αλλα αντε βρες φωνη ! ;D

 

 

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου