Προς το περιεχόμενο

ενισχυτής ή PC


Stef4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 41
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

και αφου ειμαι φοιτητής

παιζω κυριος metal (καθαρα για χόμπι)

 

θα με κάλυβε  ??? ενα software

 

υπαρχει και δυνατότητα υχογραφησης

 

συγγνώμη αν πριζω)

 

ή θα πεδευομαι;

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Πανάκριβο θελω κατι στο 1/3 της τιμής του

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Άκυρο σε βρίσκω. Δε κάνει διαγωνισμό spelling, πληροφορίες ζητάει.

 

 

Πανάκριβο θελω κατι στο 1/3 της τιμής του

 

Είναι όμως καλή επιλογή. Το software που χρησιμοποιούν σε αυτή τη σειρά αποδίδει υψηλής πιστότητας λαμπάτο ήχο. Και δεν είναι ακριβά, τσέκαρε και στις αγγελίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άκυρο σε βρίσκω. Δε κάνει διαγωνισμό spelling, πληροφορίες ζητάει.

 

Και τι σημαινει αυτο? Εν πασει περιπτωση τι πληροφοριες ζηταει? του προτεινει ο αλλος μηχανημα με 300 ευρω και αυτος λεει οτι ψαχνει κατι στο 1/3, δηλαδη 100 ευρω. Πηγε και αγορασε ομως μονιτορ με 200φευγα, βαλε και καρτα κτλ. Οποτε οτι να ναι και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε. Αυτα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σημαινει αυτο? Εν πασει περιπτωση τι πληροφοριες ζηταει? του προτεινει ο αλλος μηχανημα με 300 ευρω και αυτος λεει οτι ψαχνει κατι στο 1/3, δηλαδη 100 ευρω. Πηγε και αγορασε ομως μονιτορ με 200φευγα, βαλε και καρτα κτλ. Οποτε οτι να ναι και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε. Αυτα

 

Σημαίνει ότι με το να του "τη λες" για ανορθογραφία δε πρσφέρεις τίποτα. Με την ίδια λογική θα μπορούσε να σε κάνει quote κάποιος επειδή δε βάζεις τόνους. Ανορθογραφία είναι και αυτό. Στα άλλα δεν έχεις άδικο, αλλά μάλλον μπερδεύτηκε και νόμισε ότι ο yamaha είναι audio interface και όχι ενισχυτής. Οπότε σου λέει 100 ευρώ.  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τι σημαινει αυτο? Εν πασει περιπτωση τι πληροφοριες ζηταει? του προτεινει ο αλλος μηχανημα με 300 ευρω και αυτος λεει οτι ψαχνει κατι στο 1/3, δηλαδη 100 ευρω. Πηγε και αγορασε ομως μονιτορ με 200φευγα, βαλε και καρτα κτλ. Οποτε οτι να ναι και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε. Αυτα

 

 

Γραφω greeklish απο τα 11 μου

Ποτε δεν με βόλευε να γραφω ελληνικά ποσο μαλλον σε κινητο που ειμαι τωρα, κανω την προσπάθεια μου να γραφω στο φορουμ(πριν εγραψα "στην" με "ι",καθαρο θεμα συνήθειας)

Τα γραφω δίχως να δίνω ιδιαίτερη βαση στην ορθογραφία

Καθως αυτα οπου θελω να κερδισω και με ενδιαφερουν σε  αυτο το φορουμ ειναι οι γνώσεις πανω στη μουσικη κλπ και οχι ορθογραφικες στις οποιες αναφέρεσαι

Τα μονιτορ τα οποια ξεφυγαν απο το budget  μου και τα πηρα αμεσα τα πηρα διότι τα βρηκα σε καλη τιμη και αφου ηταν θετικος και ο πατερας μου ο οποιος θα τα πληρωνε δεν νομιζω να με χαλασε καθολου

ο φιλος παραπανω απλα μου εκανε μια προταση

Δεν ξερω που υπαρχει το προβλημα ουτε νομιζω πως το ειπε για κακο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημαίνει ότι με το να του "τη λες" για ανορθογραφία δε πρσφέρεις τίποτα. Με την ίδια λογική θα μπορούσε να σε κάνει quote κάποιος επειδή δε βάζεις τόνους. Ανορθογραφία είναι και αυτό. Στα άλλα δεν έχεις άδικο, αλλά μάλλον μπερδεύτηκε και νόμισε ότι ο yamaha είναι audio interface και όχι ενισχυτής. Οπότε σου λέει 100 ευρώ.  ;)

 

Όντως δεν προσεξα καν οτι ειναι ενισχυτης καθως καταλήξαμε στο pc

Και βλεποντας την τιμη δεν εδωσα ενδιαφερον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γραφω greeklish απο τα 11 μου

Ποτε δεν με βόλευε να γραφω ελληνικά

Σωπα ρε φιλε? σοβαρα? εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες αλλα αυτη πρωτη φορα. Και με τα greeklish περασες στο πανεπιστημιο? Και αφου ζητησες απ'την αρχη ενισχυτη μεχρι 300 ευρω και σου προτεινε ο αλλος εναν γιατι μετα του λες 100? Και να νομισες οπως λεει ο otto οτι δεν προκειται για ενισχυτη γιατι εριξες ακυρο αφου το μπατζετ σου δε μειωθηκε αφου τα μονιτορ τα πληρωσε ο πατερας σου? Οποτε οτι να ναι και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωπα ρε φιλε? σοβαρα? εχω ακουσει πολλες δικαιολογιες αλλα αυτη πρωτη φορα. Και με τα greeklish περασες στο πανεπιστημιο? Και αφου ζητησες απ'την αρχη ενισχυτη μεχρι 300 ευρω και σου προτεινε ο αλλος εναν γιατι μετα του λες 100? Και να νομισες οπως λεει ο otto οτι δεν προκειται για ενισχυτη γιατι εριξες ακυρο αφου το μπατζετ σου δε μειωθηκε αφου τα μονιτορ τα πληρωσε ο πατερας σου? Οποτε οτι να ναι και αλλα λογια ν'αγαπιομαστε.

 

 

 

Ως gamer δεν με βολεύουν καθολου τα ελληνικά

Ξεκίνησα με greeklish και δεν τα αλλαζω

που κολλάει το πανεπιστήμιο με το πως γραφω;

Και αμα εγραφα για το πανεπιστήμιο(που δεν ειμαι σε πανεπιστήμιο)δε νομιζεις πως θα εδινα αλλη βαρύτητα; σιγα μην με ενδιαφερει αμα κανω 5-10 λαθη σε ενα φορουμ

Ωπα ωπα

Μιλώντας για budget ειναι μεσα και ο πατερας μου

Εχω να δωσω 300 ειτε ειναι δωρο ειτε οτιδήποτε

Συγγνωμη που δεν το ειπα απο την αρχη

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου