Προς το περιεχόμενο

Καλύτεροι χώροι για live - Αθήνα


jobest

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σ'όλους τους φίλους, θα ήθελα να ρωτήσω ποιους θεωρείτε καλύτερους χώρους για live στην Αθήνα από άποψη ηχοληψίας, ακουστικής και ηχητικής κάλυψης που να είναι μικρού και μεσαίου μεγέθους (π.χ. μέχρι 150 άτομα). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρίς να θέλω να κάνω κάποια διαφήμιση ή να έχω να κερδίσω κάτι, κατ' εμέ πολύ καλός χώρος (έχω παίξει 2-3 φορές εκεί) είναι το Holywood Stage. Όλες τις φορές έμεινα απόλυτα ικανοποιημένος από το χώρο, την ακουστική αλλά κυρίως από την επικοινωνία και την αντιμετώπιση που είχα με τη μπάντα μου από τον ιδιοκτήτη, πραγματικός επαγγελματίας και κύριος.

 

Περισσότερες πληροφορίες εδώ --> http://www.holywoodstage.gr/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνω με τον με τον metalmike οσον αφορα τον χωρο ,ηχητικα κλπ(πλην των τυμπανων που ενω ειχαν καλο ηχο το σιδερα τους ηταν για πεταμα -κακοσυντηρημενα δηλαδη).Αλλα δεν μπορω να συμφωνησω σε οτι αφορα τον επιχειρηματια διοτι οταν παιξαμε εκει ηταν για φιλανθρωπικο σκοπο και δεν ειχαμε οικονομικο δουναι και λαβειν οποτε δεν γνωριζω. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tin pan alley μου άρεσε που είχα παει μάλιστα να δω τους blues wire.

Μου άρεσε ο ήχος.

Ή ήταν τοσο καλό το συγκροτημα που οπου και να το ακουγα ο ήχος θα μου άρεσε χαχαχχαχαχχα

O Influencer Των Συνθεσάιζερ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρους στην Αθηνα καλους από άποψη ηχοληψίας, ακουστικής και ηχητικής κάλυψης που να είναι μικρού μεγέθους θεωρω απο την εμπειρια μου το Remedy και το Lazy, με το πρωτο να υστερει λογω σχηματος αλλα ειναι πολυ προσεγμενο και βγαινει ωραια ο ηχος.

Απο μεσαιου μεγεθους θεωρω πολυ καλη την Αρχιτεκτονικη (Γκαζι). Το Αν εχει αλλαξει προς το καλυτερο απ'οτι ακουσα σαν θεατης προσφατα, γιατι πριν απο 15 χρονια που επαιξα τελευταια εκει ηταν χαλια.

 

Αγάπη μου, χρειάζομαι τις κιθάρες μου, όπως εσυ τα παπούτσια σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ τον ήχο του Κυττάρου top τόσο κάτω όσο και πάνω στη σκηνή. Τώρα για μικρότερους χώρους έχω τις καλύτερες των εντυπώσεων από τον ήχο (πάνω και κάτω) στις Χίλιες και δύο Νύχτες, στου Ψυρρή αν και για πιό low καταστάσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου