Προς το περιεχόμενο

Should I stay or what?


Haris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αναρωτιέμαι, ποιοι να είναι αυτοί οι κακόβουλοι και κακεντρεχείς τύποι που τα λένε αυτά  ;D

Έλα μωρέ, κακοήθεις και μισαλλόδοξοι! ;D

 

Μια χαρά το καμάρι μας η Αφροδίτη

Όλα κι όλα, η Αφροδίτη είναι το δικό μας καμάρι. Εσάς σας την παραχωρήσαμε απ' την καλή μας την καρδιά! ;D  

 

...αντί να μάθετε την αυθεντική έκδοση, βάζετε φαγκότα και χάλκινα, μοστράρετε φωνή άλλου στυλ..κοπανάτε ρυθμικά κιθάρες και τύμπανα...και έχετε το θράσσος να το γυρίζετε βίντεο.

 

Πρόβες κάντε και μελετήστε λίγο punk....αίντε.

 

Μου θες και καλά σχόλια..διαδυκτιακώς.

 

υ.γ. Μίλησε η άλλη μου πλευρά, η dark side.  :)

I sense an imbalance in the force... (Αν δεν κατάλαβες, μόλις σε είπα ανισόρροπο! ;D)

 

Σπύρο (Delta), είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις (σε παρτιτούρα παρακαλώ! :)).

 

Σπύρο (pipityri), θα της το μεταβιβάσω πάραυτα αλλά don't hold your hopes too high...

 

Ευχαριστούμε και πάλι!  

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Σπύρο (Delta), είμαστε ανοιχτοί σε προτάσεις (σε παρτιτούρα παρακαλώ! :)).

Χαχαχα

Πες του σαχλοφωνιστα να παιξει τη μελωδια λιγο ελευθερα αυτοσχεδιαζωντας (μεχρι να πετυχει κατι καλο και που να μπορει να τραγουδηθει) και γραφτην να την τραγουδησει η τραγουδιστρια  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιώργη, ευχαριστούμε τα μάλα!

 

Σπύρο (Delta), θα τους κλείσω σε ένα δωμάτιο μέχρι να βγάλουν ικανοποιητικό αποτέλεσμα. Και μετά θα τους ξανακλείσω για να το κάνουν καλύτερο! ;D

 

Σπύρο (JJ - σαν πολλοί Σπύροι δεν μαζευτήκατε εδώ μέσα; ), φρέσκαρε τη μνήμη σου γιατί τα καλύτερα έρχονται!

 

Επίσης, όταν έγραψα groove master αναφερόμουν στον μπασίστα αλλά μ' αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν μου αρεσει η ιδεα τις τζαζοποίησης άλλου είδους μουσικής.

Μοναδικη εξαιρεση αποτελει το Maniac του Sembello από Nick the Nightfly and the monte carlo orchestra .

 

Σαν μπάντα είστε όμως πολύ καλοί, αλλά αυτο το ξέρετε ήδη.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες του σαχλοφωνιστα να παιξει τη μελωδια λιγο ελευθερα αυτοσχεδιαζωντας (μεχρι να πετυχει κατι καλο και που να μπορει να τραγουδηθει) και γραφτην να την τραγουδησει η τραγουδιστρια  ;D

Εγώ πιστεύω το αντίθετο.

 

"Πες της τραγουδιστριας να τραγουδησει τη μελωδια λιγο ελευθερα αυτοσχεδιαζωντας (μεχρι να πετυχει κατι καλο) και γραφτην να την παίξει ο σαχλοφωνιστας."

 

Η Αφροδίτη τραγουδάει πιο πολλές νότες, από όσες παίζει το σαχλόφωνο εδώ. ;D

 

Nice τέκνον Χάρης, very nice indeed. :)

 

σαν πολλοί Σπύροι δεν μαζευτήκατε εδώ μέσα;

Να 'χαμε άλλους τόσους τέτοιους Σπύρους.... ::)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μου αρεσει η ιδεα τις τζαζοποίησης άλλου είδους μουσικής.

Μοναδικη εξαιρεση αποτελει το Maniac του Sembello από Nick the Nightfly and the monte carlo orchestra .

 

Σαν μπάντα είστε όμως πολύ καλοί, αλλά αυτο το ξέρετε ήδη.  ;D

 

Συμφωνώ απόλυτα στα λεγόμενα του χασοδίκη άθλιε εικονολήπτη :D

 

  Ειλικρινά και χωρίς να με παρεξηγήσεις, το ζητούμενο επαέ μέσα είναι να λέμε αυτό που πραγματικά πουστεύουμε και όχι να σχηματίζουμε κύκλους συμπαθούντων ή φίλα προσκείμενων σχολιαστών.

 

Ούτως ειπείν, μπορεί να υπάρχει ακροατήριο, αλλά ακροατήριο έχει και ο Πλούταρχος πχ. Προσωπικά με κουράζει το είδος, όπως βέβαια και κάθε διασκευομπάντα.

Το βρίσκω παθέτικ λαίμαι.............εγώ ο σπουδαίος συνθέτης  ;D ;D ;D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη I'll see you in court! ;D

 

Σάμυ, αφού ξηγιέσαι έτσι, να δεις τι σκοπεύουμε να κάνουμε στο Sympathy for the Devil! ;D

 

Και σοβαρά, καλά κάνετε και μας τα χώνετε. Είμαστε too old για χαϊδέματα αυτιών. :)

 

Στράτο, ευχαριστούμε φίλε!

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάκη I'll see you in court! ;D

 

Σάμυ, αφού ξηγιέσαι έτσι, να δεις τι σκοπεύουμε να κάνουμε στο Sympathy for the Devil! ;D

 

Και σοβαρά, καλά κάνετε και μας τα χώνετε. Είμαστε too old για χαϊδέματα αυτιών. :)

 

Στράτο, ευχαριστούμε φίλε!

  Κάτω τα χέρια απ το Σύμπαθι αλήται ινα μη σε σπάσω την οβινδεοκάμαρα λαίμαι  ;D ;D ;D

Όσο για το χάιδεμα αυτιών, απόψεις είναι αυτές μωρέ και το ξέρεις, αν τι βρίσκεται και σας ζητάει ο κόσμος για λαιβάκια, γιατί όχι. Εγώ δεν αποτελώ το κοινό καμιάς σχεδόν συναυλίας, οπότε τζάμπα κουβέντες λέω  :D

No one wants an alien

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου