Προς το περιεχόμενο

Μπίγαλης - Maiden - Ποδήλατο


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να και ντραμερ ο Σφακιανακης! :o Αφου τα ζηταει ο οργανισμος σας λοιπον, παρτε και το παρακατω, το οποιο βλεπω κι εγω για πρωτη φορα. Ωχ Θεε μου τι αλλο θα ανακαλυψω σημερα....scared.gif

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 34
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο κόσμος φάνηκε να γουστάρει και ο ίδιος επίσης, ο οποίος το είπε πολύ καλά και δεν το περίμενα. Οπότε αφού ο κόσμος πέρασε καλά no harm done. Άλλωστε αυτό είναι και το νόημα όταν βγαίνεις έξω, να περνάς καλά  :)

Kαι να βγαινεις εξω οπως λες αλλα και να πας σε μια συναυλια.Οπως τις προαλες που ακουγα κατι πιτσιρικαδες απο Σαλονικη που μπορει να μην ηταν το μουσικο μου στυλ αλλα τα πιτσιρικια τα σπασανε και περασα και κια χαρα .Ολα τα αλλα ειναι φιλολογια και για να λεγαμε στα φορουμ.

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκαστος εφ' ω ετάχθη.

Είναι γελοιότητα ο "μικρή μου μέλισσα", "αιγαίου τα μπλουζ" και "άι μις γιου" να τραγουδάει Iron Maiden (ακόμα και DiAnno που τον λέει και ο κάθε πάνκης) και να το βάζει μόνος του στο κανάλι του youtube του. Και μάλιστα σε καραόκε και με τους σκυλοκάφρους με το ποδήλατο από πίσω.

Όσο από αυθεντικότητα, έλλειψη κομπλεξισμού και "αφού γουστάρει ας το κάνει", θεωρώ ότι αν ισχύουν ένα για τον Big Alice ισχύουν χίλια για τους παρακάτω:

 

 

Με προλαβες με τον ΛΕΠΑ.Παντως αμα ακουσεις το σκυλι σε οτι γλωσσα και να γαυγιζει ειναι σκυλι.ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ!!!

Fuzzz Offff!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν ο Daron από τους System of a Down διασκεύαζε Σταμάτη Κόκοτα  :) :) :)

http://rockisdead.gr/2016/02/14/otan-o-daron-apo-tous-system-of-a-down-diaskevaze-stamati-kokota/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Για οσους δεν το ξερουν ο Σφακιανακης ηταν επαγγελματιας ντραμιστας και μαλιστα καλος.

Ανεβηκε λοιπον Αθηνα μαζι με φιλαρακια μουσικους απο την Κω και δουλευαν μαζι στα σκυλαδικα. Στο τελος καθε προγραμματος ο Σφακ, την ωρα που τα γκαρσονια σκουπιζαν τα πιατα, παρακαλαγε τους μουσικους να τον αφησουν να πει κανα τραγουδακι αφηνοντας τα τυμπανα και κατεβαινοντας  μπροστα στην πιστα, ετσι ξεκινησε (το κακο !)

Γιώργος, μόνο με μηδέν λιπαρά please

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου