Προς το περιεχόμενο

Εξωτερική κάρτα Ηχου γύρω στα 100-120 ευρώ


DaRkNezZ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά καλησπέρα. Πριν λίγο η creative E eMU 0404 εξωτερική κάρτα ήχου που είχα για χρόνια παρέδωσε πνεύμα. Ξέρω ότι είναι παλιά κάρτα αλλά επειδή έχω χάσει την εξέλιξη της τεχνολογίας παρακαλώ πολύ προτείνετέ μου 2-3 σύγχρονες αξιόπιστες λύσεις να πάω αύριο το πρωί να πάρω μία γιατί έμεινα στη μέση της δουλειάς.

 

Δουλευώ cubase, έχω KRK rokit 5 monitor ηχεία, και την κάρτα θα την ήθελα συμβατή και με άλλα προγράμματα - games.

 

Μπορώ να διαθέσω γύρω στα 100-120 ευρώ περίπου (συν πλην δεν με πειράζει). Δυστυχώς δεν έχω χρόνο να ψάξω στο internet.

 

edit : μηχάνημα PC, core i7 (τριών ετών), windows 7

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά δείχνει... ευχαριστώ πολύ. Βασικά να δουλεύει και να μην βγάζει ασυμβατότητες με ενδιαφέρει. Δεν ψάχνω κάτι εξειδικευμένο.

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Για έως 120€ σίγουρα η FOCUSRITE SCARLETT 2i2 USB  μετράει. Αν το παρακάμψεις και δώσεις κάτι παραπάνω πάρε την STEINBERG UR-22 MKII!!! Πολύ καλή επιλογή!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου