Προς το περιεχόμενο

Μια παλια κιθαρα για 12χρονο


Προτεινόμενες αναρτήσεις

ρε παιδια εχει κανεις καμμια κιθαρα παλια που δεν χρησιμοποιει για δωρεα σε πιτσιρικι 12χρονο χωρις μαμα ,σε χωριο στην λαρισα και που ο δασκαλος μουσικης στο σχολειο το υποχρεωνει να αγορασει κιθαρα για το μαθημα του?

ο μικρος εχει αγχωθει πολυ ...γιατι ειναι και καλος μαθητης...αριστουχος...και στενοχωριεται γιατι κοιταει τους πιτσιρικαδες συμ-τες στα ματια μηπως και του δανεισει κανεναςτην κιθαρα για να κανει τις ασκησεις των συγχορδιων...

αντε να παρει η ευχη ενα καλο θα κανουμε....

θα σας ενημερωσει η ιδια ,και σας ευχαριστω πολυ ρε σεις .

 

(μου τηλεφωνησε σημερα και με παρακαλεσε εαν εχω κανενα γνωστο γιατι εκεινη δεν γνωριζει το αντικειμενο ,να την βοηθησω να δει τι μπορει να γινει και εγω σκεφτηκα το φορουμ)

 

ναστε καλα ολοι ..μωρε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κιθάρα θέλει το παιδάκι για τις ασκήσεις του;

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

 

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@vguitar: πολύ καλά έκανες και το δημιούργησες το θέμα, τόσα άτομα εδώ μέσα, κάτι θα βρεθεί. Αν το ήξερα μια εβδομάδα πριν, θα είχα μια, αλλά τώρα... Ας κρατήσουμε το θέμα ψηλά στο forum και αν βρει κάποιος κάτι, ας ενημερώσει.

 

Στη χειρότερη, μαζεύουμε και φράγκα. Με 150 ευρώ στις μέρες μας, ο Thomann στη στέλνει σπίτι σου. Είμαι μέσα, πάντως.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέσα κι εγώ..... Καλύτερη ιδέα αν ευδοκιμήσει

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Μια αγγελία καλογραμμένη για δωρεά, θα βοηθήσει. Υπάρχει κατα καιρούς κόσμος που τις χαρίζει.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγαπητοι φιλοι ειστε ολοι θαυμασιοι ο θανασης atazin απο το φορουμ τελικα θα τηλεφωνησει στους οικειους του γιωργακη και θα του στειλει μια squire .ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ .

απο την πλευρα μου ως μεσολαβητρια τι να πω....με εχετε συγκινησει παρα πολυ...

ξαναγραφω το θεμα γιατι δεν μου βγαζει παραθεση για να σας ειδοποιησω οτι ενταξει ΟΛΑ ΚΑΛΑ ...και παρακαλω τον

διαχειριστη να την κλεισει γιατι απο εμενα δεν γινεται

στις αγγελιες για δωρεα εβαλα sold και εκλεισε και απο εκει να το γνωριζετε.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΟΥΣ ...ΜΑ ΟΛΟΥΣ, ΚΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ...ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΔΙΑΠΡΕΨΕΙ ...ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΙΣ ΣΥΝΑΥΛΙΕΣ:)

 

ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ...  (λυσσαξα στα ζεβασοφτ σημερα ...)

ΕΛΛΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ενισχυτή πού θα βρει (παίζει κανένας Mesa mark V)? ;D ;D ;D ;D

 

Μπράβο ρε Θανάση, μπράβο σου.

Μπράβο και σε σένα Έλλη για το τσαγανό σου.

 

 

Παίζε Γιώργη, παίζε. :)

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτο, ρισπέκτ.

 

Και μένα την πρώτη μου κιθάρα μου την χάρισαν.

 

Αν δεν ήταν έτσι, ακόμη θα σκεφτόμουν ότι κάποια στιγμή θα 'ταν ωραία να είχα μία να γρατζούναγα λιγο.

 

Καλά παιξίματα, Γιωργάκη!

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπραβο σου για ολη την οργανωση της κινησης που εκανες,μπραβο φυσικα και στον ανθρωπο που εδωσε την κιθαρα.

Καλη προοδο ευχομαι στον πιτσιρικο,μακαρι σε λιγα χρονακια να παμε να αγοραζουμε εισητηρια για να τον ακουσουμε σε συναυλιες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου