Προς το περιεχόμενο

Deftones


nathanlyk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι έχετε να πείτε για αυτούς?? Γ_μ'_νε ή μου φαίνεται?? Που θα βρω εικόνες τους πέρα από το site τους και τα links του???

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στην αρχή δεν μου άρεσαν καθόλου,αλλά όταν "βρήκα"όλη τη δισκογραφία τους έχω πετύχει αρκετά καλά τραγούδια.Τώρα είμαι πορωένος με το Root,My own summer,Change

 

Κοίτα στο Google για pics

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά όντως γ_μ΄_νε!!! Παίζει ότι έχουν θεϊκές παραγωγές. ¶μα θες, εκτός του website τους, μπορείς να κοιτάξεις και στο www.myspace.com/

Καλό ψάξιμο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι οτι δε μου αρέσουν,ίσα ίσα πιστεύω ότι έδωσαν πολλά στο ύφος που παίζουν αλλά για μένα είναι απ'τις μπάντες με όριο τους 3 μήνες ακούσματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι οτι δε μου αρέσουν' date='ίσα ίσα πιστεύω ότι έδωσαν πολλά στο ύφος που παίζουν αλλά για μένα είναι απ'τις μπάντες με όριο τους 3 μήνες ακούσματος.[/quote']

 

+100 :wink:

feel da FUNK blast

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απίστευτη μπάντα, προσωπικά τους προτιμώ καί από Korn καί από Snot, καλά τι λέμε, μία από τις πέντες αγαπημένες μου μπάντες ever κι ας μην ακούω πλέον τόσο συχνά (είχαν και καιρό να βγάλουν κάτι καινούργιο).

Να'ναι καλά το θέμα, που ανοίξατε και ξανακοίταξα στο allmusic μπας και βγήκε το album που λέγανε ότι θα βγάλουν από πέρυσι την άνοιξη.

Το νέο τους album λοιπόν έχει βγει από τον Νοέμβρη και λέγεται Saturday Night Wrist. ¶ντε και καλές μας ακροάσεις.

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι κρατάνε 3 μήνες, ισχύει αλλά όχι για όλους! Γενικώς, είναι από τις μπάντες που δύσκολα θα "πιάσεις"! Από το καιούργιο album.....hole in the..Beware...KIMDRACULA!!!

www.myspace.com/nathanlyk

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά με κουράζουν πολύ...δεν μπορώ να ακούσω ένα δίσκο τους ολόκληρο αν κ προσπάθησα αρκετά. Μεμονομένα μερικά κομμάτια είναι ωραία.

 

Έχουν μια ποιότητα στη μουσική τους σίγουρα, αλλά φοβάμαι πως με τη πτώση του nu-metal θα τους πάρει κι αυτούς η μπάλα.

 

Κρίμα γιατι είναι πολύ καλύτεροι από κάτι σκυλάδες τύπου Papa Roach, Limp Bizkit κ δεν συμμαζεύεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου