Προς το περιεχόμενο

o νεος suhr badger 18watt(video)


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ωραιος, και ακομα πιο ωραιο το ribbon μικροφωνο που χρησιμοποιει (το οποιο απλα μαμαει!)

 

τωρα στο κρισιμο ερωτημα..

ποσο παει το μαλλι ? :lol:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

MSRP: $1750 :roll:

 

ΈΛΕΟΣ!

 

Όσο κι'αν φαίνεται περίεργο' date=' δεν θεωρώ υπερβολική αυτή την τιμή. 8O 8)

 

Η street price πιθανώς θα είναι κοντά στα 1350-1400 $, δηλαδή λίγο πάνω από 1000 ευρώ, όταν ένα [b']κιτ[/b] για τον κλασσικό 18watt, πολύ καλής ποιότητας, έχει 70-90% αυτών των χρημάτων . :wink:

 

Και αν πάμε σε πολλούς άλλους μπουτικ ενισχυτές, το κόστος μπορεί να είναι και διπλάσιο. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπεύδω να συμπληρώσω, γιατί ήδη άρχισα να λαμβάνω απειλητικά pm :P :lol: :lol:

 

Εντάξει, το ενισχυτάκι όσο και να τα σπάει, θα πουλήσει ΛΟΓΩ ΟΝΟΜΑΤΟΣ. Δεν στεκόμαστε σ'αυτό όμως. Ούτε και στο ότι, τα περισσότερα power soak κυκλώματα προέρχονται... από κυκλώματα κεραιών της δεκαετίας του '40 (o math αν το διαβάζει θα χαμογελάει τώρα και ο electrictabs μπορεί να το επιβεβαιώσει :wink: ).

 

Κανένα σχέδιο ενισχυτή δεν είναι τελείως μα τελείως καινούργιο (αν ξέρετε κάποιο, γράψτε το, πολύ θα ήθελα να το μάθω!!). Το ζητούμενο είναι να φτιάξεις μια καλή υλοποίηση. :wink:

 

Τώρα, αν κάποιος μάστορας μου φτιάξει ένα αντίστοιχο και μου πάρει τα μισά λεφτά, βεβαίως και θα το προτιμήσω, αλλά εν γνώσει μου ότι έχω κάτι ανώνυμο και μόνο για μένα, οι συγκρίσεις είναι περιττές. :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου