Προς το περιεχόμενο

Τι μουσική ακούτε τώρα; VI


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

κεντάει ο Τερυ με Bad Company & Wayward Son

 

 

Κεντάει και αυτό που έβαλες  ;)

 

 

ΥΓ: Βλέπω ότι έχεις τον έναν Oliva στην υπογραφή σου. Έχω γνωρίσει τον άλλο, τον John. Δεν έχω δει μεγαλύτερο... σφουγγάρι στην ζωή μου  ;D Η απόλυτη μπέκρα λαίμαι  ;D Απίστευτο ότι ακόμα ζει  :o

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 861
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ΥΓ: Βλέπω ότι έχεις τον έναν Oliva στην υπογραφή σου. Έχω γνωρίσει τον άλλο, τον John. Δεν έχω δει μεγαλύτερο... σφουγγάρι στην ζωή μου  ;D Η απόλυτη μπέκρα λαίμαι  ;D Απίστευτο ότι ακόμα ζει  :o

 

έχει διαλύσει τον εαυτό του αυτός ο άνθρωπος . Δεν ήξερα ότι πίνει τον...Βόσπορο αλλά δεν με σοκάρει κιόλας ;D .....Και απίστευτο πάχος

 

αλλά είναι σπάνιο είδος μουσικού, ανατριχιαστικός

 

 

εδιτ : @ gvour φοβερή η μπάντα που παρέθεσες ;) ...Στην αρχή πίστευα ότι θα άκουγα κάποια παλιά μπάντα που δεν είχα υπόψιν μου....Πατάω το "play" και ακούω "φρέσκια" παραγωγή. Googlαρω και βλέπω "....Years active 2011-present" ....Μπράβο στα παληκάρια

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

και γρήγορη επιστροφή στα καθ ημάς...

 

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με "πιάσαν" οι νοσταλγίες... :-[ 

 

  Πόσες φορές να το άκουσα αυτό το κομμάτι....!  Θυμάμαι νότα νότα να προσπαθώ να το βγάλω στην κιθάρα (ακούγοντάς το από βινύλιο...) και όταν επιτέλους τελικά βγήκε (ήμουνα και σχετικά νέος στο σπορ), χαρές και πανηγύρια..... ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου