Προς το περιεχόμενο

Εκτυπωση/παραγωγη CD


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,

 

Μολις ολοκληρωσαμε το 1ο μας EP με την μπαντα μου και ειμαι σε αναζητηση καποιας εταιρειας να αλαμβανει να εκτυπωσει το booklet και να κοψει το CD.

 

Επειδη δεν εχω ασχοληθει ξανα με το αντικειμενο και δεν ξερω ακριβως πως και τι να ψαξω, εχετε κατι να προτεινετε / βοηθησετε? Εχετε ιδεα σε πολυ γενικες γραμμες τι τιμες μπορω να περιμενω για 100 CD με 2σελιδο booklet?

 

Σας ευχαριστω εκ των προτερων

Ητοι μεν πρωτιστα χαος γενετο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα Emperor 7 ,υπάρχουν αρκετοί που μπορείς να απευθυνθείς ανάλογα με τι ακριβώς θέλεις, εκτύπωση cd με printable;; με glass master;; (μήτρα δηλαδή) κτλ κτλ

θα σου πρότεινα να ρίξεις μια ματιά εδώ http://www.echogram.gr που φτιάχνει και λίγα τεμάχια

,νομίζω ότι θα βγάλεις άκρη,καλή συνέχεια!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

DIGITAL PRESS HELLAS A.E.

 

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΛΗΤΟΥΣ 9 ΘΕΣΗ ΑΛΩΝΙΣΤΡΑ, ΒΙΠΕ ΚΟΡΩΠΙΟΥ 19400

ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 210 6694400

 

έχω καιρό να ενημερωθώ για τιμές, αλλά την περασμένη βδομάδα, μια φίλη έκοψε στην ανωτέρω 500 κομμάτια, με τετράφυλλο και μήτρα κοντά στα 500€ (δεν θυμάμαι ακριβώς)...

 

μπορείς να επικοινωνήσεις και με αυτούς... πάντως (αν δεν έχουν αλλάξει δραματικά τα πράγματα) θεωρώ δύσκολο να βρεις ποιοτικό αποτέλεσμα για 100 cd σε συμφέρουσα τιμή...  ελπίζω να κάνω λάθος...

 

πάντως ενημέρωσέ μας όταν τελειώσεις την έρευνά σου για το αποτέλεσμα της... φαντάζομαι θα αφορά αρκετούς εδώ...

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου