Προς το περιεχόμενο

Τι είναι χειρότερο?


ex-mauromouris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 61
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Φαντάζομαι ότι μ'αυτά και με αυτά (αυτές τις μ@λ@κίες εννοώ) τα παλικάρια βγάζουν φράγκα, κάνουν το γούστο τους, έχουν και τα τυχερά τους.... ;) ::) ;D.... οπότε γιατί όχι!  Μην ξεχνάτε ότι υπάρχει και ένα κοινό που τους γουστάρει....... ::)             

  Mauromouris, ζηλεύουμε....;  ::) ;D ;D ;D

         

Πάντως ούτε το "τραγούδι" ακούγεται, αλλά και ούτε το video clip βλέπεται.... O0      Οπότε  Χ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mauromouris, ζηλεύουμε....;  ::) ;D ;D ;D

Ναι...πάντα ήθελα να γυρίσω βιντεοκλίπ με δανεικό σπίτι, δανεικό αμάξι, δανεικές γκόμενες, δανεικές γούνες και κοσμήματα και μόλις τελειώσουν τα γυρίσματα να ανέβω στο παπάκι μου με αναμμένο το λαμπάκι της βενζίνης για να γυρίσω στη γκαρσονιέρα μου στο Μπουρνάζι για να φάω την τυρόπιτά μου στο μπαλκόνι και να καπνίσω το τσιγάρο μου από τράκα συνοδεία χτυπημένου φραπέ στο χέρι. Thug life motherfuckers  O0
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Παρόμοια (και η μουσική και το video), με τα αντίστοιχα του εξωτερικού είναι και τα δύο.

Καλο-γυρισμένο είναι το Video, και καλο-ηχοργραφημένο τo music track.

Αυτά είναι αντικειμενικά.

 

Υποκειμενικά, εξαρτάται αν σου αρέσει το μουσικό (και οπτικό) ύφος/ στυλ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε καταλαβενεις, να μη κοροδέβεις φοιλως γιατι αμα κραζις θαυμαζις

 

Τα παιδια για να γιρισουνε τα κλιπ τους και το ελικοφτερο γιαλισανε και τη πισινα τριψανε και τα σκασαν μετρητα στο Σουλακι (ρισπεκ) που φερε τσι κολιτες απο Μπουρνάζι και τα περιξ κλαμπ για τον κωλο φινιστρινι της τενιας.

Και εν τελι αφτη ινε η μαγκια του ραπερ.

 

Ελπιζο μονο να μη δη η μανα του Υπόθετο (YPO) που τις πηρε απ τη ντουλαπα τις φω βιζον τις γουνες γιατι εχει βαρυ χερι η κυρα Μαρια κι αμα φαει σκαμπιλι θα του φυγουν τα τατου 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσιεύτηκε στις 9 Ιουν 2016

 

547.152 προβολές

 

ω σκωπως επετεφχθι  ;D

 

το μωνω που δαιν κωλαι ινε αφτο το "πιως γαμαι τους λαικους" ....τους βλαιπο να τρονε πωλυ κΣυλο ωταν ανιγουν για των Κειαμο....

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου