Προς το περιεχόμενο

Πρόγραμμα μετατροπής ρυθμών(styles) για Keyboard SOS


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειά σας,θα ήθελα κάποιος σχετικός κυρίος με αρμόνια να μου πει κάποιο πρόγραμμα με το οποίο θα μπορώ να μετατρέπω τα Styles της Roland και τις Korg (κυρίος της Roland) σε Yamaha.

Παιδιά μια και τα αγγλικά μου δεν είναι και τόσο καλά δεν μπορώ να ψάξω , αλλά και όσο έψαξα δεν βρήκα κάτι.

Πάντως έχω ακούσει οτι αυτό γίνετε. Cheesy

Παιδιά σας παρακαλώ όποιος ξέρει κάτι ας μου το πει,γιατί έχω πολύ ωραία styles Roland και το Yamaha μου εκτος απο το οτι δεν τα διαβάζει(προφανώς λόγο του διαφορετικού format της Roland) έχει σχετικά λίγους ρυθμους γιατί οι περισσότεροι είναι Αράβικοι κτλ. Cry

Και πάλι PLEASE όποιος ξέρει κάτι ας μου δώσει τα φώτα του.

Ευχαριστώ Wink

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

αντε ρε παιδιά κανένας πληκτράς, ας με βοηθήση κι εμένα να βρω ένα προγραμματάκι για μετατροπή των ρυθμων (style conversion) απο roland σε yamaha κυρίως.

Pleassseee HELPPPP

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες αργότερα...

ναι πολύ καλό πρόγραμμα.

Αλλά έχω την εντύπωση οτι δεν τα βάζει όλα τα όργανα.Σε αρμόνιο Roland πx ακούγονται πιο γεμάτα τα styles.Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρός michailovits!!!!Θα μπορούσες να μου πείς πως μπορώ να το κατευάσω κι εγώ ατόφιο με τα torrent όπως λές. το mail μου είναι: [email protected] ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου