Προς το περιεχόμενο

Αλλαγή μαγνητών κιθάρας


Shreder

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οι μαγνήτες μου ειναι οι V7 και V8 αυτοι που θέλω να αλλαξω.

 

Παντως για ενισχυτή για την ωρα δεν το κόβω γιατί οπως και να χει θέλει φράγκα. Καποτε ομως θα ήθελα να αποκτήσω εναν Peavy π.χ. Παντως ο Valvestate μου με καλύπτει προς το παρόν και δεν εχω καποιο παράπονο. Απο οτι καταλάβατε θελω για bridge μαγνήτη γκάζι και γλύκα, καλο για ρυθμικά αλλα και σολιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 31
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ναι οι μαγνήτες μου ειναι οι V7 και V8 αυτοι που θέλω να αλλαξω.

 

Παντως για ενισχυτή για την ωρα δεν το κόβω γιατί οπως και να χει θέλει φράγκα. Καποτε ομως θα ήθελα να αποκτήσω εναν Peavy π.χ. Παντως ο Valvestate μου με καλύπτει προς το παρόν και δεν εχω καποιο παράπονο. Απο οτι καταλάβατε θελω για bridge μαγνήτη γκάζι και γλύκα' date=' καλο για ρυθμικά αλλα και σολιδια.[/quote']

 

Όπως είσαι πας για αλλαγή μαγνήτη θα δεις μεγάλη διαφορά.Οι συγκεκριμένοι είναι απο τους πιο αδύναμους(όχι σε έξοδο απαραίτητα) μαγνήτες που έχω ακούσει.Κάποιοι άρεσαν τον Peavey μου έτσι;; :lol: :lol: :D :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες, συνέβει κατι τραγικό.

 

Χθες το βραδυ μου κλεψαν τον ενισχυτή.

Αυτη τη στιγμή δεν ξερω τι να κάνω.

Παιδιά μιλάω σοβαρα και παρακαλώ μην κανει καποιος αστειο με το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ασε, χθές και προχθές ετρεχα γενικώς και ξέχασα να τον πάρω απο πισω απο το αυτοκίνητο.

Ετσι μολις τελειώνω χθες τις δουλειές μου, παω προς το αυτοκίνητο και το βρήσκω ανοιχτό.

Το ξέρω ειναι δικιά μου η βλακεια στην τελική αλλα ετσι έγινε τωρα και δεν ξερω τι να κανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να δώσεις τα στοιχεία (και το serial number, αν το ξέρεις) του ενισχυτή σε όσα περισσότερα φόρουμ μπορείς, μήπως και πάει να πουληθεί με "ύποπτο" τρόπο, μέσω αγγελίας κλπ.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κλανει τίποτα! Ελπίζω πραγματικά να τον βρείς! Και αν βρείς αυτόν που στον βούτηξε, έρχομαι να του σπάσουμε μαζί τα πλευρά του... ...όμορφα και χριστιανικά... :twisted:

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε ασε' date=' χθές και προχθές ετρεχα γενικώς και ξέχασα να τον πάρω απο πισω απο το αυτοκίνητο.

Ετσι μολις τελειώνω χθες τις δουλειές μου, παω προς το αυτοκίνητο και το βρήσκω ανοιχτό.

Το ξέρω ειναι δικιά μου η βλακεια στην τελική αλλα ετσι έγινε τωρα και δεν ξερω τι να κανω.[/quote']

 

Καλά σε ποιά περιοχή έγινε αυτό;Και πως το ανοίξανε σπάσανε τζάμια;Κάνε αυτό που λέει ο Kwstas παρόλα αυτά.Καλή τύχη!! :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου