Προς το περιεχόμενο

Ταξίδι Αμερική και αγορά πεταλακίων


SocialNetUsr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

επειδη θα παει κι εμενα ενας φιλος μου συντομα νεα υορκη , εχετε να μου προτεινετε καποιο μαγαζι ή η-καταστημα  και επισης καποια κιθαρα/αγνωστη σε μας μαρκα η καποιο πεταλακι πχ κλπ κλπ  ?? κουβεντα να γινεται  ;D ;D

Kαμιά Agile ίσως. Για καταστήματα έχω ακουστά για τον Sam ash αλλά δε θυμάμαι αν έχει και budget κιθάρες ή μόνο ακριβές
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαμιά Agile ίσως. Για καταστήματα έχω ακουστά για τον Sam ash αλλά δε θυμάμαι αν έχει και budget κιθάρες ή μόνο ακριβές

 

Έχουμε συζητήσει στο παρελθόν για τις agile. Δε νομίζω ότι αξίζει. Πολύ βαριές και αμα σκεφτείς τις τιμές των μεταχειρισμένων στην Αμερική δεν λεει. To sam ash ειναι σαν το guitar center. Ακόμα και στο ebay έχει κατάστημα.

 

επειδη θα παει κι εμενα ενας φιλος μου συντομα νεα υορκη , εχετε να μου προτεινετε καποιο μαγαζι ή η-καταστημα  και επισης καποια κιθαρα/αγνωστη σε μας μαρκα η καποιο πεταλακι πχ κλπ κλπ  ?? κουβεντα να γινεται  ;D ;D

 

Λοιπόν όρεξη να έχεις. Φαντάζομαι ότι μιλάς για μανχάταν και όχι κάπου βόρεια στη Νέα Υόκρη. Στο μανχάταν λοιπόν έχει άπειρα μαγαζιά. Από μικρά boutique με πανάκριβες κιθάρες μέχρι mainstream μαγαζιά. Επίσης έχει "τεράστια"  massive μαγαζιά (guitar center, sam ash κλπ) όπου μπαίνεις μέσα και έχει τα πάντα. Απο μεταχειρισμένες μέχρι καινούργιες και από 100 δολλάρια μέχρι 30000 δολλάρια κιθάρες. Μη περιμένεις εξευτελιστικές τιμές διότι πλέον με thomann και music store βρίσκεις απίθανες τιμές. Όμως έχει μεγάλη ποικιλία και ίσως να πετύχεις κάποια προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου