Προς το περιεχόμενο

Roland TD-9 firmware update


estpany

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά προς ενημέρωση κάθε ενδιαφερόμενου κατόχου της TD-9 , επικοινώνησα σήμερα με το Στόλλα στην Πάτρα που από όσο ξέρω έχει την αντιπροσωπία της Roland (και όχι τον κ. Χναράκη που μου κούναγε το δάκτυλο χθες γιατί έθιξα την πολιτική της Ρολαντ δεν τον γνωρίζω..) και ο εκεί υπάλληλος από τον οποίο και παλαιότερα είχα άριστη εξυπηρέτηση, μου τηλεφώνησε προ ολίγου και μου έδωσε την εξής λύση :

 

Το στικάκι της Roland για την αναβάθμιση του σετ το δίνει στα 129€

 

Υ.Γ. Το περί ο λόγος USB stick έχει αποσυρθεί από την αγορά από το 2013. Αυτό που υποθέτω θα μου δώσουν θα είναι ένα απλό stick των 7€ με περασμένα τα 2-3 αρχεία του firmware. Αλλά και Roland να γράφει πάνω (που είπαμε δεν προκειται γιατι αποσύρθηκε) πάλι 7€ κοστίζει.

 

Και ξέρετε κάτι ? Μπορεί τελικά και να το ζητήσω.  No hard feelings για κανέναν. Ο καθένας τη δουλειά του... Αρκεί να την κάνει καλά ! Προσφορά και ζήτηση !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου