Προς το περιεχόμενο

Σας ενοχλουν οι ετικετες στα ρουχα;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν την παλευω με τις ετικετες στα ρουχα... με ενοχλουν, μου δημιουργουν φαγουρα και γενικα νιωθω παντελως αβολα αν υπαρχει ετικετα...

 

Μα γιατι διαολο τις βαζουν ακομη; Ας βαλουν τις πληροφοριες σε ενα αυτοκολλητακι η στη συσκευασια. Η τουλαχιστον να ειναι ευκολο να τις βγαλεις χωρις να δημιουργησεις τρυπα...

 

Τα μισα μου tshirt εχουν τρυπα αντι για ετικετα, μεχρι που αρχισα να σκεφτομαι να μαθω να ραβω...

 

Υπαρχουν βεβαια ρουχα με ετικετες που ουτε τις παιρνεις χαμπαρι, αλλα υπαρχουν και αυτα που η ετικετα ειναι πιο ενοχλητικη και απο τον μπογια στο bubble bobble... εκει μιλαμε για επιτοπου σκισιμο και ο.τι παρει η μπαλα.... :)

 

Τελικα, τι διαολο, οντως τρωγομαι με τα ρουχα μου;  ;D

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα, τι διαολο, οντως τρωγομαι με τα ρουχα μου;  ;D

Οχι βεβαια.

Ενα καρο κοσμος εχει το ιδιο ζητημα.

 

Υπαρχουν βεβαια ρουχα με ετικετες που ουτε τις παιρνεις χαμπαρι, αλλα υπαρχουν και αυτα που η ετικετα ειναι πιο ενοχλητικη και απο τον μπογια στο bubble bobble... εκει μιλαμε για επιτοπου σκισιμο και ο.τι παρει η μπαλα.... :)

Ετσι ειναι.

Και μαλιστα,υπαρχουν ετικετες που τις σκιζεις και ειναι σα χαρτι,φευγουν αμεσως και δεν κανουν ζημια.

Υπαρχουν αλλες που τις τραβας και φευγει παρεα το μισο ρουχο. ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Υπαρχουν αλλες που τις τραβας και φευγει παρεα το μισο ρουχο. ;D ;D

 

Αυτες ειναι φετιχ! χαχαχαχ :) :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτες ειναι φετιχ! χαχαχαχ :) :)

;D

 

Και το θεμα ειναι οτι ακομα κι αν τις κοψεις με ψαλιδι,οι ακρες παλι ενοχλουν(αυτο ομως μπορει να ειναι δικο μου ζητημα).

Αρα δε γλυτωνεις το ξηλωμα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;D

 

Και το θεμα ειναι οτι ακομα κι αν τις κοψεις με ψαλιδι,οι ακρες παλι ενοχλουν(αυτο ομως μπορει να ειναι δικο μου ζητημα).

Αρα δε γλυτωνεις το ξηλωμα.

 

ΕΝνοειται! Εγω με το ψαλιδι παιρνω και τη ραφη, χιλιες φορες τρυπα παρα αυτο το πραμα :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ενοχλούν οι άκρες όταν η ετικέτα είναι από νάιλον. Αν το ύφασμα στο οποίο κάθεται η ετικέτα είναι βαμβακερό, περνάω τις άκρες ΓΡΗΓΟΡΑ με έναν αναπτήρα (αναμμένο). Αυτό λύνει το πρόβλημα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ενοχλούν οι άκρες όταν η ετικέτα είναι από νάιλον. Αν το ύφασμα στο οποίο κάθεται η ετικέτα είναι βαμβακερό, περνάω τις άκρες ΓΡΗΓΟΡΑ με έναν αναπτήρα (αναμμένο). Αυτό λύνει το πρόβλημα.

 

 

Τις ακρες της ετικετας? Και δεν σε ενοχλει μετα? Elaborate, please!

 

...περνάω τις άκρες ΓΡΗΓΟΡΑ με έναν αναπτήρα (αναμμένο)

 

 

Ψαχνω φλογοβολο, μην ειμαστε μινιμαλιστες!

 

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιες μάλιστα, είναι τόσο μεγάλες, που βγαίνουν έξω από το ρούχο όταν το φοράς.

 

Αν τις κόψεις πολύ προσεκτικά, δεν μένει ούτε λέπι.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως ενοχλούν οι άκρες όταν η ετικέτα είναι από νάιλον. Αν το ύφασμα στο οποίο κάθεται η ετικέτα είναι βαμβακερό, περνάω τις άκρες ΓΡΗΓΟΡΑ με έναν αναπτήρα (αναμμένο). Αυτό λύνει το πρόβλημα.

Ωραιος!

Θα το δοκιμασω.

Ελπιζω μονο να μην παρει φωτια το ρουχο γιατι ,ειμαι ψιλοslowhand.

Μαλλον θα το δοκιμαζω πρωτα σε κατι της γυναικας μου-αλητεια-κι ας τις φαω επειτα. ;D ;D ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος!

Θα το δοκιμασω.

Ελπιζω μονο να μην παρει φωτια το ρουχο γιατι ,ειμαι ψιλοslowhand.

Μαλλον θα το δοκιμαζω πρωτα σε κατι της γυναικας μου-αλητεια-κι ας τις φαω επειτα. ;D ;D ;D

 

 

Μη δοκιμασεις σε παντοφλα παντως, αργει να πεσει η θερμοκρασια τους... :)

Το Ξεκούρδιστο Πορτοκάλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου