Προς το περιεχόμενο

Reflections - acoustic guitar music


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους. Κάπου κάπου, σπάνια πια, εμφανίζομαι κι εγώ με τα δικά μου  ;)

Αυτή τη φορά όχι με κέλτικα αλλά με ένα παλιό μινιμαλ μελαγχολικό κομμάτι μου για κιθάρα που βρήκα θαμμένο σε ενα korg d12. Τα τοπία είναι από τον τόπο καταγωγής του πατέρα μου, τον Μυτικα Αιτωλοακαρνανίας και απέναντι φαίνεται το πανέμορφο νησί ο Κάλαμος. H κιθάρα είναι μία Larrivee full koa C10. Τώρα που την ακούω είχε φοβερά μεσαία. Ιδιαίτερο όργανο που το έδωσα κάποια στιγμή. Ευχαριστώ για την ακρόαση και ευχαρίστως να διαβάσω τα σχόλια σας.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου είναι εξαιρετικό.

Μου θύμισε μεγάλους που δεν θέλω να αναφέρω, γιατί νομίζω δεν χρειάζεται.

Είναι σε ανάλογο επίπεδο.

Και η εικόνα ταιριάζει.

 

Μπράβο.

(μόνη ένσταση το γρήγορο fade out. Κάλλιστα μπορούσε να κλείσει με φινάλε ακριβώς εκεί.)

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου φάνηκε εκπληκτικό, αλλά ...

 

... θα πρέπει να το ακούσω και αύριο, γιατί είμαι σίγουρος ότι κάθε φορά που θα το ακούω θα μου φαίνεται και πιο όμορφο. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μου φάνηκε εκπληκτικό, αλλά ...

 

... θα πρέπει να το ακούσω και αύριο, γιατί είμαι σίγουρος ότι κάθε φορά που θα το ακούω θα μου φαίνεται και πιο όμορφο. :)

Ευχαριστώ fusion  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου