Προς το περιεχόμενο

Reflections - acoustic guitar music


gskar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είχα δίκιο.

Σήμερα είναι ακόμα πιο όμορφο.

Θέλω εδώ να εκμυστηρευτώ, ότι αυτό το στυλ παιξίματος με έκανε να πάρω ακουστική. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα δίκιο.

Σήμερα είναι ακόμα πιο όμορφο.

Θέλω εδώ να εκμυστηρευτώ, ότι αυτό το στυλ παιξίματος με έκανε να πάρω ακουστική. :)

Σαν την ακουστική δεν υπάρχει
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Συγχαρητήρια, πολύ ωραίο!

Αυτό που το κάνει ωραιότερο είναι το βίντεο σου που είναι απλό, ατμοσφαιρικό και δικό σου.

 

Πολλές φορές όταν έχω βρεθεί στην απόλυτη ειρηνική ησυχία της φύσης σε κάποιο βουνό ή θάλασσα, έχω αναρωτηθεί τι μουσική θα μπορούσε να συμπληρώσει την εικόνα. Μπορώ να ταυτιστώ με την δική σου εκδοχή ή κάτι απο Sibelius, σε αντίθεση με αυτή που έχει ταυτιστεί με την φύση παραδοσιακά στον τόπο μας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγχαρητήρια, πολύ ωραίο!

Αυτό που το κάνει ωραιότερο είναι το βίντεο σου που είναι απλό, ατμοσφαιρικό και δικό σου.

 

Πολλές φορές όταν έχω βρεθεί στην απόλυτη ειρηνική ησυχία της φύσης σε κάποιο βουνό ή θάλασσα, έχω αναρωτηθεί τι μουσική θα μπορούσε να συμπληρώσει την εικόνα. Μπορώ να ταυτιστώ με την δική σου εκδοχή ή κάτι απο Sibelius, σε αντίθεση με αυτή που έχει ταυτιστεί με την φύση παραδοσιακά στον τόπο μας.

Ευχαριστώ πολύ yameth, πολύ ωραίο το σχόλιο σου και με τιμά ιδιαίτερα  :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου