Προς το περιεχόμενο

Πετάλια στο ράφι


TamTam

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και που τα φυλάτε όλα αυτά;  :o

 

Σε τραπέζια, πάτωμα, δεξιά, αριστερά, απλώς εκτός λούπας.

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Κατά το παρελθόν διάφορα που εν τέλει το πήρα απόφαση ότι κάθονται και τα έδιωξα.

Στην παρούσα φάση :

1) Digitech hot head distortion. Χώρια ότι ο διακόπτης του on/off δεν πολυακούει και ότι γενικώς ηχητικά δεν την πάλευε, από τη στιγμή που το αντικατέστησα με κάτι πιο αξιοπρεπές σε distortion σκέφτηκα ότι και να το βάλω για πώληση δεν θα πιάσει τίποτα.

2) Boss LS-2 line selector. Κάθεται γιατί πλέον δουλεύω με τετρακάναλο loop selector που μου δίνει μεγαλύτερη ευελιξία. Δεν το δίνω με τίποτα γιατί το θεωρώ εξαιρετικά χρήσιμο για οποιαδήποτε ειδική αποστολή προκύψει - και έχει όντως χρειασθεί - (από volume on/off σε ακουστική κιθάρα που βούιζε όταν δεν έπαιζες μέχρι extra volume boost σε venue που ο ηχολήπτης μου ζήταγε να κάνω κάτι για να τονίζω τα lead σε κομμάτια με πολλή βαβούρα ...).

3) ART Tube Mp 3. Δεν μετράει για πετάλι αλλά κάθεται. Δεν το δίνω μπας και μου προκύψει ανάγκη για δεύτερο προενισχυτή μικροφώνου, μιας και στην καρτα ήχου έχει έναν για μικρόφωνο και έναν δεύτερο line/instrument.

 

Όλα κάθονται σε μεγάλη χαρτόκουτα, μαζί με spare καλώδια, εξαρτήματα που δεν χρειάζονται, bulk χορδές κλπ...

Ιντονέησον ημάς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2) Boss LS-2 line selector. Κάθεται γιατί πλέον δουλεύω με τετρακάναλο loop selector που μου δίνει μεγαλύτερη ευελιξία. Δεν το δίνω με τίποτα γιατί το θεωρώ εξαιρετικά χρήσιμο για οποιαδήποτε ειδική αποστολή προκύψει - και έχει όντως χρειασθεί - (από volume on/off σε ακουστική κιθάρα που βούιζε όταν δεν έπαιζες μέχρι extra volume boost σε venue που ο ηχολήπτης μου ζήταγε να κάνω κάτι για να τονίζω τα lead σε κομμάτια με πολλή βαβούρα ...).

 

+1

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Aνασταινω τι θεμα γτ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΞΗ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ BOSS VOLUME PEDAL ΤΟΥ....ΔΕ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ...ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνασταινω τι θεμα γτ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΞΗ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ BOSS VOLUME PEDAL ΤΟΥ....ΔΕ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ...ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!

 

Όντως.

Μπράβο στον Έκτορα.

Παρόμοια κίνηση είχε κάνει στο παρελθόν και ο Περικλής.

Το Noiz φέρνει τον κόσμο πιο κοντά.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aνασταινω τι θεμα γτ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΑ ΤΟΝ ΕΚΤΟΡΑ,Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΚΑΝΕ ΠΡΑΞΗ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ ΤΟ BOSS VOLUME PEDAL ΤΟΥ....ΔΕ ΠΛΗΡΩΣΑ ΟΥΤΕ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ...ΤΕΤΟΙΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ,ΤΕΤΟΙΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟΝΙΖΟΝΤΑΙ...ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ!!!!!!

 

θέλω να καταγγείλω τον Εκτορα ότι το κάνει εκ συστήματος.

Πέρσι μου έστειλε 3 μαγνήτες για την στρατ χωρίς καν να ζητήσω τίποτα.

Μόνος του. Τσατ πατ. Ούτε μεταφορικά ούτε τίποτα.

Ντιπ.

 

;D ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει κάτι λεσπόλες....  ;D

 

αλλά δεν μου κάνουν κλικ....  ::)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε συ Έκτορα.

Για πες - τι άλλο έχεις;

Ρε παιδιά εγώ έχω ένα SCRATCHPLATE H-S-S και το χάριζα, αλλά δεν το ήθελε κανείς.

 

Ε, το έβαλα κι εγώ στο ebay.

 

PEARLOID SCRATCHPLATE H-S-S | eBay

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου