Προς το περιεχόμενο

Zachary guitars


otto##

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτή είναι ατάκα κύριοι.

 

"there's some very annoying fret buzz along the bottom four strings, in addition to the open G. When I mentioned this to Alex, he got very defensive and said that fret buzz is normal because you have "metal on metal."

 

\m/ \m/ \m/

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

 

Λαυρέντης Ρωμανός? ;D ;D ;D ;D

 

Ωχ αμάν δε το είδα καλά. Χαχαχαααχ.

Είχα στραβωθεί απο το headstock συγχωράτε με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ και 2.30 και 2.40 γίνεται πραγματικά τρομακτικός.

 

Και πουλάει και τις wormholes λες και αυτό ειναι κάτι μοναδικό και συνεισφέρει στον ήχο. Δε μου έφταναν τα ΚΣύλα τώρα θα έχω να σκέφτομαι και τις σκουληκότρυπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Και στο κόψιμο του nut, ταλέντο μεγάλο είναι πάντως...

Συναγωνίζεται επάξια τον άλλον τον ντόπιο... (Δεν θυμάμαι το θρεντ)"

 

Εγω ημουν ο τυχερος...

 

Ονοματα δε λεμε...αλλα στα Χανια ειναι (τωρα βεβαια ειναι σα να ειπα αλλα στον ΤΣΟΚΟ μου!!!).Eυτυχως ηρθε το brass nut  και το εφτιαξα μονος μου....ο αλλος ειχε κοψει τα slots με το ΤΣΕΚΟΥΡΙ!!!Τελος καλο ολα καλα...

 

Και μενα για ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ  fret buzz που ειχε η κιθαρα οταν πηγα να την παρω δεν ειχε πει βεβαια οτι ειναι metal to metal ειχε πει "αστο δυο μερες και θα ερθει" Φαντασια να χει ο καθενας και ρολαρει το πραμα....

 

Αυτου του Zachary δε μπορει να του τραβηξει ξανα ασφαλιστικο μετρο για δυσφημηση ο Ζemaitis η η Zildjian μονο και μονο για το Ζ στο απαισιο αυτο headstock;Να αναγκαζεται να γραφει "Ζαχαρη"

zaxari-lefki-ebz.thumb.jpg.001a8a5baea1380c90ba617426b0977a.jpg

"The Tone Is In The Gear.....The Skill Is In The Hands"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πουλάει και τις wormholes λες και αυτό ειναι κάτι μοναδικό και συνεισφέρει στον ήχο. Δε μου έφταναν τα ΚΣύλα τώρα θα έχω να σκέφτομαι και τις σκουληκότρυπες.

Κοίτα να δεις, αν το ξύλο (για κάποιο λόγο) πέθανε, σίγουρα τα σκουλίκια ζουν, για να μην μιλήσω για τον "φυσικό" αερισμό και αφύγρανση μέσα από τις τρύπες.

 

It is alive. ;D ;D ;D

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα να δεις, αν το ξύλο (για κάποιο λόγο) πέθανε, σίγουρα τα σκουλίκια ζουν, για να μην μιλήσω για τον "φυσικό" αερισμό και αφύγρανση μέσα από τις τρύπες.

 

It is alive. ;D ;D ;D

 

Καλά μπες και διάβασε τα σχόλια (απαντάει σε όλα) από το παραπάνω βίντεο.

 

Ειλικρινά δεν έχω καταλάβει πως βρίσκει πελάτες ο τρελός. Μιλάμε είναι για δέσιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Ζαχαριας ειναι ολο ξυδι τελικα.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεταξύ και 2.30 και 2.40 γίνεται πραγματικά τρομακτικός.

 

Και πουλάει και τις wormholes λες και αυτό ειναι κάτι μοναδικό και συνεισφέρει στον ήχο. Δε μου έφταναν τα ΚΣύλα τώρα θα έχω να σκέφτομαι και τις σκουληκότρυπες.

 

και μέχρι το 2:30 τρίζουν τα κόκαλα του Ζαχο.... (ουπς Jaco)...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάντως σίγουρα εκεί έξω υπάρχει μεγάλη δόση μαζοχισμού.

Δηλαδή τωρα να πηγαίνεις να ψωνίζεις από τέτοια νούμερα, και να κάθεσαι κι όλας να εξευτελίζεσαι, αν είσαι όντως άξιος να πληρώσεις 3 χιλιάρικα για να πάρεις λίγα ξύλα, σιδεράκια και κόλλες ατάκτως εριμμένα πρέπει λιγουλάκι να τα θέλει κι κωλαράκος σου...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου