Προς το περιεχόμενο

Broken windows-cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπράβο Φώτη! Ωραιότατο το κομμάτι αν κι εγώ προσωπικά θα ήθελα κάπου ένα ξέσπασμα για να αλλάξει λίγο το ήρεμο κλίμα του κομματιού... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 51
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Που είσαι βρε Δημήτρη, μαύρα μάτια κάνουμε για να σε "δούμε"...!  Αύριο-μεθαύριο θα προσθέσω δύο κιθάρες (μια rythm και μια lead) "άγριες", στο μεγαλωμένο τελευταίο μέρος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Εμένα, φίλε, με κέρδισες ήδη από την επιλογή του κειμένου. Πολύ ωραίο, Φώτη.

 

Κάτι που βρίσκω ενδιαφέρον...θα έκανα κάτι τελείως-τελείως όμως-διαφορετικό με ένα τέτοιο κείμενο. Κι όμως, αυτό που έκανες εσύ μου αρέσει πολύ, κάπως λειτουργεί σε αντίστιξη με την απαγγελία-ντάξει, είναι κι αυτή η φωνή, ρε μπαγάσα. Ε, μπαγάσα. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισως το καλύτερο σου κομματι φιλε!!!

  Για μένα, κάθε καινούριο μου κομμάτι είναι το καλυτερό μου μέχρι το επόμενο, Μανώλη...Thanks για το άκουσμα και το σχόλιο! 
...........ρε μπαγάσα. Ε, μπαγάσα. :)

  Στο έχω ξαναπεί ότι μ'αρέζεις....χωρίς παρεξήγηση..... :P ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούρια βέρσιον του άσματος από το 2:30 και μετά. Δύο κιθάρες ακόμα και λίγες αλλαγές στα υπόλοιπα όργανα. Είπα να γράψω τις κιθάρες με άγρια διάθεση στην μέση και στο τέλος του, αλλά δεν είναι του χαρακτήρα μου..... :-X   

  Σε μερικά bends που είμαι λίιιιιγο έξω δεν φταίω εγώ.... :-\  ::) :P :P :P  Λίγο οι παλιές χορδές, λίγο το χαλασμένο κουρδιστήρι, λίγο τα πονεμένα μου δάχτυλα.... ::)  Όλα αυτά συνέβαλαν στο να το "παίξω" ροκ!  :o ;D

[soundcloud]https://soundcloud.com/fotistsigos/broken-windows-2[/soundcloud]  Το πρωτότυπο υπάρχει στο 1ο μου ποστ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέρασα από το μαχαλά σου το απόγευμα, αλλά ήμουν βιαστικός....

θα το άκουγα πρώτο χέρι... ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άσε που θα κάναμε και πρόβα για το φρη φορμ.... :P

Σαν την Χαλκιδική δεν έχει..... :o   

  Για το άσμα θα πεις τίποτις....;  >:( :-X ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου