Προς το περιεχόμενο

Insomnia


jtzig

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα και καλή εβδομάδα! Μια και άρχισα ξανά μετά απο χρόνια να ασχολούμαι με την κιθαρούλα μου είπα να ανεβάσω και κάτι δικό μου στο soundcloud.

 

[soundcloud]

[/soundcloud]

 

 

Κάθε σχόλιο καλοδεχούμενο βεβαίως-βεβαίως!!!

 

(Από ότι κατάλαβα με τους κανόνες του noiz, το ανεβάζω και εδώ για να υπάρχει.)

 

Γιάννης

insomnia-v1.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Ωραίο. Καλπάζει!

Οπως είναι θα χρησίμευε σαν "χαλί" ή σήμα μιας αθλητικής εκπομπής.

Χρειάζεται καποια μελωδία / σόλο και ίσως μια γέφυρα για να ολοκληρωθεί.  Είναι σαν το ad lib μέρος ενος κομματιού όπου επαναλαμβάνεται το ρεφρεν. Δεν έχει κουπλέ.

Να σου πω όμως πως κι εγω έχω κάνει κάτι παρόμοιο στο παρελθόν και το άφησα έτσι.  ;)

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο. Καλπάζει!

Οπως είναι θα χρησίμευε σαν "χαλί" ή σήμα μιας αθλητικής εκπομπής.

Χρειάζεται καποια μελωδία / σόλο και ίσως μια γέφυρα για να ολοκληρωθεί.  Είναι σαν το ad lib μέρος ενος κομματιού όπου επαναλαμβάνεται το ρεφρεν. Δεν έχει κουπλέ.

Να σου πω όμως πως κι εγω έχω κάνει κάτι παρόμοιο στο παρελθόν και το άφησα έτσι.  ;)

 

Thanks!

 

Το πρόβλημά μου είναι πως ότι κι αν γράφω τελευταία μου βγαίνει κάτι σε σήμα ραδιοφωνικής εκπομπής :)

 

Στο κομμάτι αυτό η αλήθεια είναι ότι ενώ το αρχικό ριφάκι μου άρεσε πάρα πολύ, δυσκολεύτηκα να βρω κάτι να το ανεβάσω στη συνέχεια, δεν μου άρεσε τίποτα από ότι εβγαινε και τελικά το άφησα έτσι.

 

Σκέφτηκα να του βάλω στίχους και φωνητικά, αλλά η φωνή μου είναι επιεικώς άθλια. (όσο και να την πειράξω)  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρα πολύ ωραίο φίλε!

 

Ωραίος ήχος, ωραία riff...ίσως βέβαια να ήθελε και το κάτι διαφορετικό όπως είπε και ο αρχηγός από πάνω για να κορυφωθεί κάπως.

 

Μπράβο και πάλι!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου