Προς το περιεχόμενο

War...cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα ινστρουμένταλ......  Το κακό είναι ότι η "παραγωγή" και μίξη του έγινε μόνο από τα (φθηνά...) ακουστικά μου, ελέω αστραπών, κεραυνών και της ΔΕΗ βεβαίως βεβαίως >:( ,που μου έκαψαν (μέσα σε όλα τ'άλλα ::) ) τον στέρεο ενισχυτή μου :-[  Κάποια στιγμή θα το ξαναμιξάρω, αλλά έως τότε απολαύστε υπεύθυνα..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  [soundcloud]

[/soundcloud]
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 46
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ένα ινστρουμένταλ......  Το κακό είναι ότι η "παραγωγή" και μίξη του έγινε μόνο από τα (φθηνά...) ακουστικά μου, ελέω αστραπών, κεραυνών και της ΔΕΗ βεβαίως βεβαίως >:( ,που μου έκαψαν (μέσα σε όλα τ'άλλα ::) ) τον στέρεο ενισχυτή μου :-[  Κάποια στιγμή θα το ξαναμιξάρω, αλλά έως τότε απολαύστε υπεύθυνα..... ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D  [soundcloud]

[/soundcloud]

 

 

οι floyd μάλλον τα καταφέρνανε καλύτερα με τα αεροπλάνα και τα βαπόρια....

 

πάντως ρε μπαγάσα....είσαι....καρπερός..! ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

οι floyd μάλλον τα καταφέρνανε καλύτερα με τα αεροπλάνα και τα βαπόρια....

 

  Μεθαύριο που έχω συνάντηση με τον Alan (τον Parson ντε....) θα του παραπονεθώ..... 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι ωραιο,ειναι Φωτης,στα της μειξης δεν κατεω πραμα,εκεινη η ταμπουρια "κοβει" λιγο παραπανω αλλα μπορει να τη θες ετσι,εσυ ξες καλυτερα.

Γενικως ομορφα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο.

Όμορφα θέματα, πολύ ωραία τακτοποιημένα.

Δυνατές μελωδίες, που μένουν.

Άλλο ένα κλασσικό "Φώτης" κομμάτι.

 

Με τις μίξεις δεν ασχολούμαι, είμαι άσχετος.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Γεώργιε, Κωνσταντίνε και Στράτε, i appreciate your time που σπαταλήσατε ακούγοντας το..... :)  Το κομμάτι φωνάζει για μια άλλη μίξη-παραγωγή που λίαν συντόμως θα λάβει χώρα στο παρόν thread! 

  Μην το ξεχάσω...., το 2ο μέρος είναι μια ωδή προς τους Pink Floyd με κάποια στοιχεία από, ίσως, του πιο αγαπημένο μου κομμάτι τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Γεώργιε, Κωνσταντίνε και Σπύρε, i appreciate your time που σπαταλήσατε ακούγοντας το..... :)  Το κομμάτι φωνάζει για μια άλλη μίξη-παραγωγή που λίαν συντόμως θα λάβει χώρα στο παρόν thread! 

  Μην το ξεχάσω...., το 2ο μέρος είναι μια ωδή προς τους Pink Floyd με κάποια στοιχεία από, ίσως, του πιο αγαπημένο μου κομμάτι τους.

 

για κάτσε να το ξανακούσω....

(αν και εμένα μ αρέσει το dogs)

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου