Προς το περιεχόμενο

Chester Bennington RIP


noe13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδια ειναι δυνατον!!! Chester Bennington dead – Linkin Park singer.

 

https://www.thesun.co.uk/tvandshowbiz/4063683/linkin-park-singer-chester-bennington-dead-at-41-following-suspected-suicide/

 

 

μεγαλωσα μαζι τους γ***το!!!!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν τους άκουγα αλλά είναι λυπηρό σα γεγονός.  :'(

 

Αυτοκτόνησε τη μέρα των γενεθλίων του φίλου του Chris Cornell και με τον ίδιο τρόπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ με την σειρά μου να υποβάλλω τα σέβη μου σε έναν εφηβικό ήρωα . Μεγάλωσα με LP

 

Δυστυχώς αυτός ο δρόμος είναι πολύ σκοτεινός. Εμείς βλέπουμε μόνο πλούσιους , επιτυχημένους και διάσημους μουσικούς

 

Αλλά η πνευματική και σωματική αφαίμαξη προκαλεί κατάθλιψη, αλκοολισμό και χρήση ουσιών

 

Κάποια στιγμή απ ότι φαίνεται όλο και πιο συχνά, δεν αντέχουν άλλο

 

Καλό ταξίδι

"There’s no mystery in my gear. And if any, then it’s hidden between hands, heart and soul. It simply must be the way I play" ~ Criss Oliva

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα κι εγώ πριν λίγο και έπαθα πλάκα.

41 χρονών παλικάρι.

Τι κρίμα!

Έχει πέσει αρκετή αυτοκτονία τον τελευταίο καιρό.

Τι γίνεται ρε γμτ?

 

 

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά είχα διαβάσει παλαιότερα ότι οταν μικρός είχε πέσει θύμα κακοποίσησης. Ίσως να κουβαλούσε κάτι αδιόρατο πέραν των γνωστών προβλημάτων που έχει η πλειοψηφία των ροκ σταρς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν ισχύει αλλά είχα διαβάσει παλαιότερα ότι οταν μικρός είχε πέσει θύμα κακοποίσησης. Ίσως να κουβαλούσε κάτι αδιόρατο πέραν των γνωστών προβλημάτων που έχει η πλειοψηφία των ροκ σταρς.

Θα έλεγα ότι οι περισσότεροι κάτι κουβαλάνε.

Κάτι βαρύ για τις πλάτες τους.

Του καθένα το βουνό είναι το μεγαλύτερο (άσχετα αν αντικειμενικά υπάρχουν ίσως μεγαλύτερα και μικρότερα βουνά).

Για κάποιους λόγους νομίζω ότι αυτή η ζωή που ζουν, λειτουργεί πολλές φορές σαν μεγενθυτικός φακός για τα εσωτερικά αυτά βάρη του καθένα.

Σαν να τα μεγαλώνει και να τα πολλαπλασιάζει

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έλεγα ότι οι περισσότεροι κάτι κουβαλάνε.

Κάτι βαρύ για τις πλάτες τους.

Του καθένα το βουνό είναι το μεγαλύτερο (άσχετα αν αντικειμενικά υπάρχουν ίσως μεγαλύτερα και μικρότερα βουνά).

Για κάποιους λόγους νομίζω ότι αυτή η ζωή που ζουν, λειτουργεί πολλές φορές σαν μεγενθυτικός φακός για τα εσωτερικά αυτά βάρη του καθένα.

Σαν να τα μεγαλώνει και να τα πολλαπλασιάζει

 

και αποδεικνυει καθε φορα πως ουτε τα λεφτά, ουτε η δοξα επαρκουν για ισορροπία και ευτυχία.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αποδεικνυει καθε φορα πως ούτε τα λεφτά, επαρκουν για ισορροπία και ευτυχία.

Είναι μια βοήθεια (τεράστια), αλλά σαφώς δεν επαρκούν.

Τώρα σχετικά με την "δόξα", θα έλεγα ότι δεν είναι και πολύ φίλες με την ισορροπία.

Όχι ότι δεν γίνεται να συνυπάρχουν, αλλά σε γενικές γραμμές, μάλλον δεν πολυμιλάνε μεταξύ τους.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου