Προς το περιεχόμενο

Στέρεο κλαρίνο Despacito;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 210
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Μόνο εμένα δεν μου φαίνεται αστείο όλο αυτό με τις γουρουνοπούλες, τα χύμα κρασια και τα κλαρίνα?

Καλός ο χαβαλές αλλά όλο αυτό δεν έχει καμία σχέση με την παράδοση, είναι απλό γυφταριό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μνημονια μεχρι να χορεψουν οι αγγελαδες μπαλλετο ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

 

;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια....ε γατακια

 

;D :'(

 

Κατά τα άλλα το video αυτό θα μπορούσε να είναι η ιστορία της μεταπολιτευτικής Ελλάδος σε 2min και 40sec...  ;D 

 

(Μετά βέβαια το γύρισε απότομα σε... deathpacito metal ο schauble...  ;D)

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόνο εμένα δεν μου φαίνεται αστείο όλο αυτό με τις γουρουνοπούλες, τα χύμα κρασια και τα κλαρίνα?

Καλός ο χαβαλές αλλά όλο αυτό δεν έχει καμία σχέση με την παράδοση, είναι απλό γυφταριό.

 

This is the least of our problems.

Αν αυτό είναι το low point μας στη διασκέδαση, προτιμώ αυτό το σκηνικό, από το binge drinking της κεντροδυτικοβόρειας Ευρώπης κάθε Παρασκευή βράδυ και τα επακόλουθα παρατράγουδα.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει το τι κάνουν κάποιοι άλλοι με το πόσο χάλια είναι αυτό με τα κλαρίνοντεσπασίτα?

 

Μα παντα το τι κανουν οι ΑΛΛΟΙ χρησιμοποιουμε για να δικαιολογησουμε τα χαλια μας τα μαυρα....

 

Μαιρουλα:"Κοιτα ρε Μητσο την εχεις πολυ μικρη και δεν καταλαβαινω τιποτα,εχω να ερθω σε οργασμο απο την ημερα που σε γνωρισα,ασε που εχεις πατσες και κρεμονται και τα προγουλια σου"

 

Μητσος: "Καλυτερα εγω παρα ο Ματζαφλαρα Μακρυψωλουντο Ειμαιφετες απο την Νιγηρια που ειχες πριν και δεν ηξερε να μαγειρευει γεμιστα με κιμα"

 

;D 

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γατακια....ε γατακια

Γατάκια εμείς ...

... νοσοκομείο οι άλλοι. 8)

 

Μεσσηνία: Η γουρ(ου)νοπούλα έστειλε 20 άτομα στο νοσοκομείο!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι σχέση έχει το τι κάνουν κάποιοι άλλοι με το πόσο χάλια είναι αυτό με τα κλαρίνοντεσπασίτα?

 

Είναι ο χαμηλότερος κοινός παρονομαστής.

Οκ είναι χάλια. Είναι το low point μας.

Αλλά πώς μαθαίνεις πόσο low είναι το point σου;

Το συγκρίνεις.

 

Ακόμη και στη φράση σου - εκ παραδρομής - αναζητάς τη σύγκριση: "πόσο χάλια είναι αυτό με τα κλαρίνοντεσπασίτα?"

 

Και σου λέω: Τόσο χάλια.

 

Όλα είναι θέμα σύγκρισης. Αλλιώς πώς θα ήξερες ότι αυτό είναι χάλια; Και μη μου πεις με την αισθητική σου, γιατί η αισθητική σου είναι το κατ'εξοχήν αποτέλεσμα καθημερινών συγκρίσεων.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου