Προς το περιεχόμενο

Fender Brad Paisley Roadworn Telecaster


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Μια παρατηρηση, τα πλεον ενδιαφεροντα μοντελα που εχει βγαλει η Fender τα τελευταια χρονια ( IMHO ) ειναι signature models καποιον καλλιτεχνωνε.  Johnny Marr Jaguar, J Mascis Squier, Troy Van Leeuwen Jazzmaster, τωρα αυτη του Brad του Paisley και μαλιστα σε τιμες που καλυπτουν ενα αρκετα ευρυ φασμα. Επιπλεον δεν ειναι καθολου ασχημο marketing trick για να "επανασυστησει" με καποιες διαφοροποιησεις τα οργανα στο κοινο.

 

παντως τα παΛΟΥκαρια στο TDPRI Home | Telecaster Guitar Forum εχουν παθει πλακα με τη συγκεκριμενη και οσοι την αγορασαν (πωλειται ωσαν τα ζεστα ψωμακια) λενε οτι ειναι η καλυτερη Fender tele που εχουν ακουσει και παιξει ποτε τους (και καποια απο αυτα τα παλουκαρια εχουν απο καμμια 20αρια απο δαυτες... ;D)

 

την επομενη εβδομαδα που θα ειμαι στο...χωριο (Berlin) θα παω να τη δοκιμασω,θα εχει ερθει μια στο Just Music μου ειπε ο πωλητης & θα σας δωκω ρΙπορτ... ;)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 79
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

μωρέ δεν είναι να έχει τζιμπεντερ....

θέλει να ξέρεις να κουνάς και τον ωμο σου...

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως τα παΛΟΥκαρια στο TDPRI Home | Telecaster Guitar Forum εχουν παθει πλακα με τη συγκεκριμενη και οσοι την αγορασαν (πωλειται ωσαν τα ζεστα ψωμακια) λενε οτι ειναι η καλυτερη Fender tele που εχουν ακουσει και παιξει ποτε τους (και καποια απο αυτα τα παλουκαρια εχουν απο καμμια 20αρια απο δαυτες... ;D)

 

την επομενη εβδομαδα που θα ειμαι στο...χωριο (Berlin) θα παω να τη δοκιμασω,θα εχει ερθει μια στο Just Music μου ειπε ο πωλητης & θα σας δωκω ρΙπορτ... ;)

αν δε κανω λαθος το μαγαζι,εχει ενα γαματο τυπο που με εβαζε με το ζορι να δοκιμαζω πανακριβες γκιμπσον,παρολο που του χα πει οτι ειμαι ελλην τουριστας με αδεια τσεπη!

Slow must go on....!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δε κανω λαθος το μαγαζι,εχει ενα γαματο τυπο που με εβαζε με το ζορι να δοκιμαζω πανακριβες γκιμπσον,παρολο που του χα πει οτι ειμαι ελλην τουριστας με αδεια τσεπη!

 

ναι,εχει και εναν χειροτερο στα ντραμς....με εβαλε με το ζορι να παιξω σε μια Pearl Reference Pure των 10.000 ευρω (20.000 μαζι με τα πιατινια) ενω του ελεγα οτι ΔΕΝ ειμαι ντραμμερ!    ;D ;D ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,εχει και εναν χειροτερο στα ντραμς....με εβαλε με το ζορι να παιξω σε μια Pearl Reference Pure των 10.000 ευρω (20.000 μαζι με τα πιατινια) ενω του ελεγα οτι ΔΕΝ ειμαι ντραμμερ!    ;D ;D ;D

Εδώ σε αφήνει να παίξεις κιθάρα ενώ ΔΕΝ είσαι κιθαρίστας. Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ΚΑΛΟ Ε? χαχαχαχαχα τι έγραψα πάλι ο φούστης χαχαχαχαχαχαχαχα. Χα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ σε αφήνει να παίξεις κιθάρα ενώ ΔΕΝ είσαι κιθαρίστας.

 

μα φυσικα και ΔΕΝ ειμαι κιθαριστας,ακου εκει κιθαριστας..σε ΕΒΡΙΣΑ εγω ρε?  ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι,εχει και εναν χειροτερο στα ντραμς....με εβαλε με το ζορι να παιξω σε μια Pearl Reference Pure των 10.000 ευρω (20.000 μαζι με τα πιατινια) ενω του ελεγα οτι ΔΕΝ ειμαι ντραμμερ!    ;D ;D ;D

πως του το λεγες?

Ich bin kein Schlagzeug spieler ?

 

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα φυσικα και ΔΕΝ ειμαι κιθαριστας,ακου εκει κιθαριστας..σε ΕΒΡΙΣΑ εγω ρε?  ;D

 

μμμ σιγά τα ωά...

εδώ εμένα με είπανε τζαζίστα...  ;D

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μα φυσικα και ΔΕΝ ειμαι κιθαριστας,ακου εκει κιθαριστας..σε ΕΒΡΙΣΑ εγω ρε?  ;D

Χεχε..ε όχι αλλά αν με πεις κιθαρίστα και μένα θα παρεξηγηθώ  ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως του το λεγες?

Ich bin kein Schlagzeug spieler ?

 

οχι....

 

Ich bin kein Schlagzeugspieler (μια λεξη  ;D)

 

(αν και κατι ψιλοπαιζω, για να λεμε και του στραβου το δικιο ενα μεροκαμματακι ανετα το κανω ως ντραμμερ  ;D ;D ;D...εχω και μια Ludwig του 60.... :-* )

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου