Προς το περιεχόμενο

Elevator...cigaret13


cigaret13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

και φυσικά τον ντράμερ που στο υπέροχο δεύτερο μέρος δεν ανέβηκε στην "καμήλα" αφήνοντας μόνους τους κιθαρίστες να "απομακρυνθούν" στην περιπέτεια των δυναμικών μένοντας στο χαλαρό να πίνει latte με τον μπασίστα

 

φυσικά μην ψαρώνεις γιατί μιλάμε για ότι δυσκολότερο

Να πω εδώ ότι είναι πραγματικά πολύ δύσκολο (και πολύ σπασονεύρικο) να προγραμματίζεις τύμπανα με το ποντίκι, να ακολουθούν την μπάντα σε περιπετειώδεις εξερευνήσεις (ειδικά ρυθμικές) αν δεν είσαι ντράμερ. :)

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 36
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

well done.

 

  Το well done από έναν "ογκόλιθο" :D, πάντα είναι κάτι που μετράει!   

 

ενταξει ρε τα παραλες.

 

 

Σοβαρά τωρα, το σολο ειδικα ηταν μαμηστερο. Μπραβο και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

................................................................

  Αυτά είναι.........!  :D :o :angel:  Τα πολλά (μου) λόγια περιττά!  Όπως έχω ξαναματαγράψει, τα γραφόμενα σου, πατέρα :-*, ευαγγέλιο..... 8)

Να πω εδώ ότι είναι πραγματικά πολύ δύσκολο (και πολύ σπασονεύρικο) να προγραμματίζεις τύμπανα με το ποντίκι, να ακολουθούν την μπάντα σε περιπετειώδεις εξερευνήσεις (ειδικά ρυθμικές) αν δεν είσαι ντράμερ. :)

  Όχι Στράτο, μπορούσα να το κάνω (χωρίς να το "παίζω" εδώ  Ό ντράμερ... :P) αλλά όπως είναι γνωστόν, είμαι τεμπελάκος, οπότε άφησα 2-3 variations του Superior χωρίς αμάν τις πολλές αλλαγές.... ::) :P :-X 

ενταξει ρε τα παραλες.

Καθόλου.... ;) ;D  Όταν μιλάνε οι ογκόλιθοι, τουμπεκί! :-X  Γεια σου ρε Όθωνα ογκόλιθε! :o :D ;D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι Στράτο, μπορούσα να το κάνω

Έχεις λοιπόν την ευκαιρία σου.

Αν όμως το δοκιμάσεις, είναι ευκαιρία να προσπαθήσεις να κάνεις και όσα είπε ο πατέρας σου για τα τύμπανα. :)

 

Go for it!

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Λες να κάνω να πιάσω κιθάρα ξανά σε 2 χρόνια Γιώργο, μπας και γράψω κανένα καλό άσμα...;  ;D  )

 

Γκουντμορνια.

Oυτε λογος,το αντιθετο.

Τωρα που "μπηκες"παλι στη φαση,να γραφεις συχνα και να βαζεις να γουσταρουμε.

Οσο για αυτο:

" Άσχετο, αλλά στις 19 Μαΐου τι κάνεις; "

 

:) :) :) :) :D :D :D ;D ;D ;D ;D ;D!!!!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο κομμάτι απλα ειδικά προς το τέλος μου θυμιζεί Focus τους οποιους τους λατρευω.  Αυτο που ισως καποια στιγμη αξιζε να δοκιμασεις γενικα στα κομματια σου ειναι μια πλατη Hammond. Γενικα νομιζω παντα ενα instrumental πρεπει να εχει καποιου ειδους πλικτρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραίο κομμάτι απλα ειδικά προς το τέλος μου θυμιζεί Focus τους οποιους τους λατρευω.  Αυτο που ισως καποια στιγμη αξιζε να δοκιμασεις γενικα στα κομματια σου ειναι μια πλατη Hammond. Γενικα νομιζω παντα ενα instrumental πρεπει να εχει καποιου ειδους πλικτρα.

  Πρώτα πρώτα ευχαριστώ τα καλά σου λόγια  Mr Blazas.... Αλλά βρε συ έχει πλήκτρα το κομμάτι, πιανάκι!  Μπορούσα να βάλω κάτι hammondο'ι'δές αλλά δεν νομίζω ότι θα ταίριαζε με το όλο mood του.... Όσο για τους Focus μόνο το hocus pocus έχω ακούσει από αυτούς....
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Πρώτα πρώτα ευχαριστώ τα καλά σου λόγια  Mr Blazas.... Αλλά βρε συ έχει πλήκτρα το κομμάτι, πιανάκι!  Μπορούσα να βάλω κάτι hammondο'ι'δές αλλά δεν νομίζω ότι θα ταίριαζε με το όλο mood του.... Όσο για τους Focus μόνο το hocus pocus έχω ακούσει από αυτούς....

ΟΚ  για το πιανακι αλλα δεν εχει και τα καλυτερα ηχεια ο υπολογιστης μου. Οσον αφορα τους  Focus  κανε ενα κοπο και ακου καποια στιγμη γιατι πραγματικα ειναι υπεροχοι . Και εγω  μια ζωη το Hocus pocus  ακουγα (και προσπαθω επι χρονια να βγαλω το  solo στην κιθαρα-δεν γινεται), Αλλα οταν ακουσα και τα αλλα τους κομματια επαθα πλακα. Ενταξι μου αρεσει και λιγο η σεβεντιλα.

Παντος το κομματι σου λεει πολλα. μπραβο και παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Όσο για τους Focus μόνο το hocus pocus έχω ακούσει από αυτούς....

 

Χαν'ς.....

 

 

 

ΙΙΙ

με σήμα το μπιφτέκι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου