Προς το περιεχόμενο

live με laptop.


ikon

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτό δεν έχεις άδικο. Αν και αυτά που έλεγα έχουν να κάνουν περισσότερο με το συνδυασμό χρήσης lap και οργάνων. Ούτως ή άλλως σκέτο lap μου είναι τρελά βαρετό (είναι και ο λόγος που δεν πήγα να δω την παρουσιάση της¨"Κτιριολογίας" του Τζιρίτα στο ΜΜΘέατρο όπου έπαιζαν μόνο lap. Στο δίσκο που παίζουν μουσικοί είναι εντελώς άλλο πράγμα, οπότε καταλαβαίνεις και την άποψη μου περί του θέματος).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Η απορια μου στο θεμα εγκειτε στο εξης. Τι γινεται αν κατα τη δειαρκεια που παιζεις με laptop, σου πεταξει μπλε οθονη η κολλησει το συστημα..... Οσα πλεονεκτηματα κ αν προσφερουν μη ξεχνατε αυτη τη παραμετρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απορια μου στο θεμα εγκειτε στο εξης. Τι γινεται αν κατα τη δειαρκεια που παιζεις με laptop, σου πεταξει μπλε οθονη η κολλησει το συστημα..... Οσα πλεονεκτηματα κ αν προσφερουν μη ξεχνατε αυτη τη παραμετρο.

 

Φυσικά όπως όλοι,έτσι και εσύ έχεις ένα backup από κάτω.Συμβαίνει,και ο κόσμος βαράει παλαμάκια..

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηταν όντως μεγάλη η σκέψη που έκανες... αλλά 5 χρόνια βρε παιδάκι μου? :)

 

Ε,οι μεγαλες σκεψεις θελουν και μεγαλο χρονο φιλος.... ;D

 

lap top gia heavy metal kalo? ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου