Προς το περιεχόμενο

Motorhead - Η πρώτη πλήρης μπάντα στην κόλαση;


RayDTutto

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ίσως οχι η πρώτη (θαρρω και οι ramones ειναι ολοι...) αλλα σίγουρα υπεραγαπημένη μπάντα και καθε ενας τους ξεχωριστα ως παίχτης.

Τουλαχιστον το έζησαν, στο έπακρο...

Και καταφεραν να γίνουν αγαπητοι (ή σεβαστοι) ακομα και απο κοσμο που δεν είχε αυτα τα ακούσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Απόψε ain't a hope in hell, nothing is gonna bring us down, θα τραγουδάει το λατρεμένο τρίο, στον ουρανό ή στα τάρταρα.

 

Ήταν βέβαια και ο αείμνηστος καταβόθρα σε ότι αφορούσε το αλκοόλ- όπως και ο Lemmy άλλωστε.

 

Bottom line: Ακόμα ένα τέλος εποχής ή ακόμα ένας ήρωας της εφηβείας μας που μας άφησε.

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Εμένα οι Motorhead δεν μου άρεζαν.

Fastway έχω δισκογραφία .

 

Y.Γ.  Το trick or treat ήταν μια από τις καλλιτερες ταινίες όλων των εποχών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

βασικα δεν παιζει καποιοι που εδωσαν τοσα σε τοσα εκατομυρια κοσμο να κανουν τουρ κολαση, μαλλον για πανω τους βλεπω αρπα θα παιζει ο λεμυ πικρα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρολα τα μελη που αλλαξαν στην πορεια τους οι Motorhead ,θεωρω το αρχικο τριο αυτο που σηματοδοτησε την ταυτοτητα τους . Ο Fast Eddie μετα την αποχωρηση του ,εκανε πολυ σημαντικη στροφη  με τους Fastway , στην αρχη με λιγο Led Zeppelin-ικο χαρακτηρα που δεν μου αρεσε  αλλα στην συνεχεια εβγαλε  τα μελωδικα στοιχεια που ειχε μεσα του .

Δειγμα το πολυ ατμοσφαιρικο show some emotion .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου