Προς το περιεχόμενο

Tele - Charvel Joe Duplantier Pro-Mod SD S2HH (EBENO)


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δελεαστικη η τιμη.

 

Thanx

 

Αλλα εγω προσανατολιζομαι σε jumbo frets. Θα μπορουσα να κανω την αγορα βεβαια και να παω για refret πχ με Dunlop 6105 (κατα προτιμηση) και full setup, αλλα δεν θελω να μπω στην διαδικασια αυτη  ;)

 

 

 

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Moderator

Ο Θάνος φτιάχνει πολύ ωραία όργανα, με προσεγμένη δουλειά αλλά και επιλογή parts. Για μένα τσίμπα την, βάλε τον Bare Knuckle Cobra T κάτω και η κιθάρα θα γαζώνει ανελέητα, χωρίς να έχεις δώσει πάνω από 300 ευρώ...

 

Αν είσαι λίγο πιο μερακλής μπορείς να βάλεις και τον Piledriver, καταπληκτικός μαγνήτης για hot rodded Tele.

 

 

 

Έχοντας παίξει και με τους 2 πρόσφατα προτιμώ τον Piledriver γιατί καθαρίζει καταπληκτικά.

 

Αν τελικά επιμείνεις σε Tele με H-H configuration, τσίμπα την Charvel και βάλε της ό,τι set γουστάρεις αργότερα.

More is more. Yngwie Malmsteen

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, και θα το εχω στο μυαλο μου  :)

 

Αν τελικά επιμείνεις σε Tele με H-H configuration, τσίμπα την Charvel και βάλε της ό,τι set γουστάρεις αργότερα.

 

Εδω με βρισκεις μαλλον  ;)

Your Ear Rulez!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου